Denizli 26°C
18 Ekim 2018 - Perşembe

Star’da Yiğit’le yola devam

2018-06-02 07:24:47 |
Gökhan Karaıslı
Star’da Yiğit’le yola devam

Denizli Süper Amatör Lig’in yeni ekibi Starspor, yeni sezon öncesi hocasını belirledi. Sarı lacivertliler, takımı SAL’a taşıyan Teknik Direktör Vural Yiğit ile yola devam kararı aldı. Yiğit’in yardımcılığını ise Murat Parıltı üstlenecek.

Kurulduğu ilk yılda 2. Amatör Küme’de başarılı olarak adını 1. Amatör Küme’ye yazdıran Starspor, ikinci sezonunda Süper Amatör Lig’e çıkmayı başardı. İki sezonda büyük başarı elde eden sarı lacivertliler, 1. Amatör Küme’de bu sezon hem A Grubunda hem de play-off grubunda şampiyon olmayı başardı. Süper Amatör Lig’de zorlu bir sezona hazırlanan Starspor, yeni sezon öncesi ilk transferini teknik ekibe yaptı. Kulüp, devre arasında Sabit Dinç’in yerine takımın başına geçen Vural Yiğit ile gelecek sezon da yola devam etme kararı aldı. Yiğit’in yardımcılığını ise Murat Parıltı yapacak.

ZOR BİR GÖREV AMA BAŞARACAĞIZ

Geçen sezon yaşadığı talihsizliği bu sezonki başarıyla örtmek istediğini belirten Yiğit, “Zor bir görev bizi bekliyor. Hedefimizi Bölgesel Amatör Lig olarak koyduk. Bu yolda transfer çalışmaları devam ediyor. Çok yakında büyük bombaların patladığını duyabilirsiniz. Şimdiden heyecanlanıyorum. Keyifli bir sezon bizi bekliyor. Başarılı olacağımızdan eminim” dedi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web