Denizli 16°C
25 Şubat 2020 - Salı

Şölen başlıyor!

2019-09-18 11:55:58 |
Gökhan Karaıslı
Şölen başlıyor!

Denizli Basket, yeni sezon öncesi ilk kez seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. TBL ekibi, Hotel Angel’s Park Turnuvasında bugün Lokman Hekim Fethiye Belediye’yi konuk edecek. PAÜ Spor Salonundaki maç saat 17’de başlayacak.

Türkiye Basketbol Ligi’nin yeni sezonuna hazırlanan Merkezefendi Belediye Denizli Basket, Manisa’da oynadığı 2 hazırlık maçının ardından Denizli’ye dönüyor. Ekim ayı ortasında başlayacak sezona Samsunspor maçıyla başlayacak olan mavi beyazlılar, lig öncesi seyircisi ile buluşuyor. Denizli ekibi, PETKİM, Konyaspor ve Lokman Hekim Fethiye Belediye’nin de yer aldığı Hotel Angel’s Park Turnuvasına ev sahipliği yapacak. Turnuvada maçlar bugün başlayacak ve Cumartesi günü sona erecek.

AÇILIŞ DENİZLİ BASKET’TEN

Mini turnuvanın açılışı ise bugün yapılacak. Açılış maçında Merkezefendi Belediye Denizli Basket, Lokman Hekim Fethiye Belediye’yi konuk edecek. Açılış maçı PAÜ Spor Salonunda saat 17’de başlayacak. Bu maçın hemen ardından saat 19’da ise PETKİM ile Konyaspor karşı karşıya gelecek. Cuma günü ise 17’de Konyaspor ile Lokman Hekim Fethiye Belediye, 19’da ise Denizli Basket-PEKTİM maçları oynanacak. Final günü ise saat 14’te Konyaspor-Denizli Basket ve 16’da Fethiye Belediye-PETKİM maçları oynanacak. Basketbol severler maçları ücretsiz olarak izleyebilecek. Gökhan KARAISLI

 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web