Denizli 32°C
18 Eylül 2019 - Çarşamba

‘SERİNHİSAR BAL’DA KALACAK’

2019-04-25 13:58:08 |
Gökhan Karaıslı
‘SERİNHİSAR BAL’DA KALACAK’

Serinhisarspor Futbol Şube Sorumlusu Ayhan Özel, yarın oynayacakları play-out maçı öncesi iddialı konuştu. Özel, “Bütün gücümüzle maça çıkacağız. Sezon için çok talihsizlikler yaşadık. Artık gülme zamanı. Çal’ı mağlup ederek Bölgesel Amatör Lig’de kalacağız” dedi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 7. Grup’ta sezonu Kale’nin ardından Denizli il sıralamasında ikinci sırada tamamlayan Serinhisarspor, Denizli Süper Amatör Lig’i ikinci bitiren Çal Belediyespor ile play-out maçında karşı karşıya gelmeye hazırlanıyor. Sezona Mustafa Ali Gözlükaya yönetiminde başlayan, Kale maçının ardından Gözlükaya ile yollarını ayırdıktan sonra Vural Yiğit ile anlaşan kırmızı beyazlılar, zorlu maç Vural Yiğit yönetiminde sürdürüyor. Son dönemde ekonomik krize bağlı olarak sıkıntılı günler geçiren Serinhisar, Cumartesi günü saat 15’te Doğan Seyfi Atlı Sahasında oynanacak olan maçı kazanarak ligde kalmayı hedefliyor.

SAL PERFORMANSININ ÜSTÜNE KOYAMADIK

Maç hakkında değerlendirmelerde bulunan Serinhisarspor Futbol Şube Sorumlusu Ayhan Özel, Süper Amatör Lig’deki performanslarının üstüne koyamadıklarını söyledi. Özel, “Sezon başında bazı sıkıntılar çektik. Maddi ve manevi anlamında yaşanan sıkıntıların ardından sezon içinde toparlanmaya çalıştık. Sezona iyi başladık. İlk maçını kazandık. Deplasmanda istediklerimizi yapamadık. Sezonun ilk deplasman galibiyetini ilk yarının sonunda elde ettik. İkinci yarıda sıkıntılar devam etti ve sezonu il sıralamasında ikinci tamamladık.

BAL’DA KALMAK İSTİYORUZ

SAL şampiyonluğunun ardından BAL’da bir yıl kalıp geri düşmek istemiyoruz. Bunun için play-out maçını kazanmak istiyoruz. Cumartesi saat 15’te taraftarımızın desteği ile bunu başaracağız. Çalışmalarımız devam ediyor. SAL’dan gelen takım moral açısından iyi oluyor ancak biz tüm gücümüzle bu maça çıkacağız ve istediğimizi alacağız. BAL’da kalmak istiyoruz. Takım olarak maça hazırız. Sahaya çıkıp kazanıp yolumuza devam edeceğiz” dedi. Gökhan KARAISLI-özel haber

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web