Denizli 34°C
21 Temmuz 2019 - Pazar

Şenel, “Bize yakışmayan bir durum”

2018-12-06 07:35:38 |
Gökhan Karaıslı
Şenel, “Bize yakışmayan bir durum”

Bağbaşı Zeytinköyspor Başkanı Kenan Şenel, son haftalardaki yaşanan kendilerine yakışmadığını söyledi. Ligde galibiyet özleminin 6 maça çıktığını ifade eden Şenel, “Bu bize yakışmayan bir durum. İlkyarının bitmesine 3 maç kaldı. Kalan 3 maçı da kazanmak istiyoruz” dedi.

Denizli Süper Amatör Lig’in en genç ekipleri arasında yer alan Bağbaşı Zeytinköyspor, ligdeki kötü gidişatına devam ediyor. Eksik oyuncuların çokluğunda kötü bir performans sergileyen kırmızı siyahlılar, ligdeki galibiyet özlemini de 6 maça çıkardı. Ligde en son 4. Haftada Kalınkozspor’u 3-1’lik skorla mağlup eden Bağbaşı, 6 maçlık seride sadece 2 puan toplayabildi. Bu maçlarda Sarayköyspor ve Akhanspor maçlarından puan kazanabilen kırmızı siyahlılar, 11. Haftada karşılaşacağı Buldan Belediyespor maçıyla yeniden çıkışa geçmek istiyor. İlk yarıda kalan 3 maçı da kazanmayı hedefleyen Bağbaşı’da hazırlıklar Teknik Direktör Mustafa Duran yönetiminde Hasan Güngör Sahasında devam ediyor.

MUTLAKA KAZANMALIYIZ

Geride kalan performansta kendilerine yakışmayan olayların yaşandığını aktaran Bağbaşı Zeytinköyspor Başkanı Kenan Şenel, buna bir son vermek zorunda olduklarını söyledi. Buldan maçının çıkış maçı olmasını umut ettiklerini aktaran Şenel, “Çok zor bir durumdayız. 6 maçtır kazanamıyoruz. Rakibimiz de7 maçtır kazanamıyor. Sürekli kan kaybediyoruz. Artık buna dur demeliyiz. Önümüzde Buldan maçı var. Kendi sahamızda zor bir maça çıkacağız. Mutlaka kazanmamız gereken bir maça çıkacağız. İlk yarının bitmesine 3 maç kaldı. 3’ünü de kazanmak istiyoruz. Düşme hattından uzaklaşma istiyoruz” dedi. Gökhan KARAISLI-özel haber

 

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web