Denizli 15°C
12 Aralık 2019 - Perşembe

Sedat Doğan'dan Süpriz Öneri

2013-01-25 16:56:58 |
Haber Merkezi
Sedat Doğan'dan Süpriz Öneri

Türk Telekom Arena Stadı, üniversite kampüsüne dönüşecek... G.Saray Üniversitesi'nde çıkan yangın sonrası kullanılamaz hale gelen kampüs binası nedeniyle yönetim kurulu üyesi Sedat Doğan,..

Türk Telekom Arena Stadı, üniversite kampüsüne dönüşecek... G.Saray Üniversitesi'nde çıkan yangın sonrası kullanılamaz hale gelen kampüs binası nedeniyle yönetim kurulu üyesi Sedat Doğan, sürpriz bir öneri getirdi.

ARENA ÜNİVERSİTE OLSUN

"G.Saray Üniversitesi öğrencileri, Ali Sami Yen Spor Komplesi'nin locaları, içerdeki çok amaçlı salonumuzu derslik olarak kullanılabilir. Üniversite yönetiminden böyle bir talep gelirse yönetim kurulumuz bence buna sıcak bakar. Zaten üniversitenin çok az sayıda, elit öğrencisi var. Çok öğrencisi yok. 15-20 locayı biz üniversiteye tahsis etsek, çok rahat bu sorunu kaldırırız. Öğrenciler de hiçbir sorun yaşamadan eğitimine devam eder. Ayrıca Galatasaray Üniversitesi'nin Ortaköy'deki ikinci binası da duruyor.

Galatasaray Üniversitesi'nin eğitiminde aksama olmaz. Galatasaray camiası bunu çok hızlı şekilde toparlar

"SADECE BİNA YANMADI"

Doğan, "Binlerce Galatasaraylının okuduğu ilim irfan yuvası okul ve tarihi bir bina... Sadece bina yanmadı. Bir kültür mirası ve anılar yandı. Yanan bina içimizi çok acıtıyor fakat bina kadar önemli olan içindeki anılar ve kültür mirası. Orada açılan yaraların kapanması daha zor" ifadesini kullandı.


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web