Denizli 15°C
15 Kasım 2018 - Perşembe

SAL’DA İLGİNÇ HAFTA

2017-12-07 06:40:55 |
Haber Merkezi
SAL’DA İLGİNÇ HAFTA

Denizli Süper Amatör Lig’de ilk yarı bitmek üzere. 3 takımın ligden çekilmesi yüzünden her hafta üç takımın maç yapamadığı ligde bu haftanın maç yapmayacak 3 takımı ise zirve yarışında olan Serinhisar, Acıpayam ve Tavas Birlikspor oldu. Acıpayam ve Tavas’ın sezonu kapattığı ligde Serinhisarspor ise haftaya Akhan maçıyla ilk yarıyı noktalayacak.

Eylül ayının sonlarına doğru başlayan Denizli Süper Amatör Lig’de ilk yarının bitmesine iki hafta kaldı. Bu hafta 12. Hafta maçlarının oynanacağı ligde 16 Aralık’ta oynanacak olan 13. Hafta maçları ile sezon sona erecek. Merkezefendi, İncilipınarkent ve Pamukkalespor’un maddi sorunlar yüzünden çekilmesi ile 11 takımın kaldığı ligde bu üç takımdan ikisi birbiri ile eşleşmediği takdirde her hafta 3 takım maç yapmadan haftayı kapatmak zorunda kalıyor. Sadece 7 maç yerine sadece 4 maçın oynanabildiği ligde bu hafta ise çok ilginç bir durum gerçekleşecek.

MAÇLAR CUMARTESİ

Zirve mücadelesi veren lider Serinhisarspor ile takipçileri Acıpayam Belediyespor ve Tavas Birlikspor, 12. Haftayı maç yapmadan geçecek. Düşme hattının şekillendiği ligde zirveye oynayan 3 takımın da maç yapmadığı haftada orta sıralarda sezonun bitmesini bekleyen 8 takım 12. Haftaya renk katmaya çalışacak. Tüm maçların Cumartesi günü oynanacağı ligde Nikferspor sahasında Dokuzkavaklar’ı konuk ederken Akhanspor ise Saraçoğlu’nda Yeşilköyspor’u konuk edecek. Geçen haftayı maç yapmadan geçen Bağbaşı Zeytinköyspor’un Buldan Belediyespor’u konuk edeceği haftada Sarayköyspor ise Yeşil Çivril Belediyespor’u konuk edecek.

ACIPAYAM VE TAVAS SEZONU KAPATTI

İlk yarının haftaya noktalanacağı ligde zirve yarışındaki Tavas ile Acıpayam, sezonu erken noktaladı. İki ekip de devre arasına bu hafta itibariyle çıktı. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web