Denizli 14°C
13 Aralık 2019 - Cuma

“Sako’ya tazminat ödenmeyecek”

2019-08-08 12:53:40 |
Gökhan Karaıslı
“Sako’ya tazminat ödenmeyecek”

Denizlispor Asbaşkanı Ali Fırat, sakatlığı nedeniyle anlaşılamayan BakarySako’ya kulübün herhangi bir tazminat ödemeyeceğini açıkladı. Fırat, “Tazminat hükmü bulunmuyor. Herhangi bir ödeme olmayacak” dedi.

Süper Lig’de ilk 5’i hedefleyen Yukatel Denizlispor’da sol kanat için transfer edilen Bakary Sako transferi, 31 yaşındaki oyuncunun ayağında bulunan 10 adet platin nedeniyle gerçekleşmedi. Geçtiğimiz hafta faks yoluyla gerçekleşen anlaşmanın ardından sağlık nedenleriyle iptal olan transfer için yeşil siyahlıların herhangi bir tazminat ödemeyeceği öğrenildi. Profesyonel Futbol Şube’den Sorumlu Asbaşkan Ali Fırat, “Ortaya atılan tazminat iddialı gerçeği yansıtmıyor. Tazminat hükmü bulunmuyor. Kulüp olarak herhangi bir tazminat ödemeyeceğiz. Bu konuda kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi gerekiyor” dedi.

TRANSFER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Şimdiye kadar 10 transfer gerçekleştirdiklerini aktaran Fırat, “3 takviye daha yapacağız. Bunun için çalışmalar sürüyor. En kısa sürede eksik bölgelere takviye yaparak transfer sürecini tamamlamak istiyoruz. Gün vermek olmuyor. Görüşülen isimler var. Anlaşma zemini sağlanınca bu isimler kamuoyu ile paylaşılacak” diye konuştu. Gökhan KARAISLI

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web