Denizli 34°C
25 Eylül 2018 - Salı

‘Rakip değil oyun önemli’

2017-10-12 07:44:37 |
Haber Merkezi
‘Rakip değil oyun önemli’

Denizli Süper Amatör Lig’in 4. Haftasında Pazar günü evinde Pamukkalespor’u konuk edecek olan Serinhisarspor’da hazırlıklar sürüyor. Rakiplerine saygı duyduklarını ifade eden Teknik Direktör İbrahim Aktürk, “Yolumuza kayıpsız olarak devam etmek istiyoruz. Rakibin ligdeki durumu maçın önemini azaltmıyor. Aksine oyunumuz geliştirmek ve eksikliklerimizi gidermek istiyoruz” dedi.

Kurduğu iddialı kadro ile Denizli Süper Amatör Lig’de yoluna kayıpsız devam eden Serinhisarspor’da ligin 4. Haftasında Serinhisar’da oynanacak Pamukkalespor maçının hazırlıkları devam ediyor. Şimdiye kadar oynadığı 3 maçta 7 gol atıp kalesinde gol görmeyen kırmızı beyazlılar, ligin sonunda yer alan rakibini yenerek yoluna kayıpsız olarak devam etmek istediklerini söyledi. Bağbaşı maçında takımın özellikle ilk yarıda istenilen futbolu sergileyemediğini ifade eden Teknik Direktör İbrahim Aktürk, ikinci yarıda oynanan oyunla bunun telafi edildiğini söyledi.

KONSANTRE OLMALIYIZ

Ligdeki durumlarına rağmen hala eksikliklerinin olduğunu belirten Aktürk, “İkinci yarıdaki oyunumuzla Bağbaşı maçını telafi ettik. Ancak telafi de edemeyebilirdik. Bizim 90 dakika daha dikkatli bir oyun sergilememiz lazım. Maça iyi konsantre olmamız gerekiyor. Bunu maç sonu futbolcularıma söyledim. Ligde tempo artıyor. Bu tempoya göre her takımın performansı da artacak. Maç temposu daha zor maçlara sahne olacak. Bizim bu yüzden daha dikkatli olmamız gerekiyor. Sezon sonunda başarıya ulaşmak istiyorsak ciddiyeti elden bırakmamız lazım” dedi. Gökhan KARAISLI

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web