Denizli 34°C
21 Temmuz 2019 - Pazar

PLAY-OFF’TA FİNAL

2018-05-12 07:40:47 |
Gökhan Karaıslı
PLAY-OFF’TA FİNAL

Denizli 1. Amatör Küme’de sezon sona eriyor. Eylül ayı sonunda başlayan ligde sezon, play-of grubunun son hafta maçlarıyla noktalanıyor. Starspor ile Çamelispor’un Süper Amatör Lig biletini cebine koyduğu grupta, 9. Hafta maçlarıyla SAL biletini cebine koyacak üçüncü takım belli olacak.

Önümüzdeki sezon Denizli Süper Amatör Lig’de mücadele edecek 3 takımın belli olacağı 1. Amatör Küme play-off grubunda heyecan sona eriyor. 3 grupta 32 takımın Eylül ayı sonunda başlayan maçlarla mücadele ettiği 1. Amatör Küme’de A ve Gruplarını ilk 3, C Grubunu ilk 4 sırada bitiren 10 takım, play-off grubunda mücadele etme hakkı kazandı. 24 Mart’ta ilk maçların oynandığı play-off grubunda son hafta olan 9. Hafta maçları yarın oynanacak. 5 farklı sahada aynı saatte başlayacak olan maçlarda SAL biletini cebine koyacak üçüncü takım da belli olacak.

LİDER SONUNCUYLA BİTİRİYOR

Sezonu lider olarak bitirmeyi garantileyen Starspor, 1. Amatör Küme’ye grup sonuncusu Sarayköy Efelerspor maçıyla noktayı koyacak. Zirve ile sonuncun maçı Şirinköy Sahasında saat 17’de başlayacak.

ÇAMELİ DERBİSİ SARAÇOĞLU’NDA

Starspor’un ardından Süper Amatör Lig biletini cebine koyan ikinci ekip olan Çamelispor ise grubun son hafta maçında Çameli temsilcisi Kalınkozspor ile karşılaşacak. Starspor ve Çamelispor’un ardından üçüncü sırada bulunan Kalınkozspor, maçtan puan çıkarması halinde SAL biletini alan üçüncü takım olacak.

KARAKOVA SAL AŞKINA

Sezona Süper Amatör Lig hedefi ile başlayan Karakovaspor ise, sezonu Alparslan Gençlikspor karşısında noktalayacak. Akkonak Dr. Samim Gök Sahasında oynanacak olan maçta kırmızı beyazlılar, galip gelmesi halinde Kalınkozspor’un mağlup olmasını bekleyecek.

4 TAKIM SEZONU TAMAMLAYACAK

Heyecanın son haftalara taşındığı 3 maçın dışında kalan 2 maç ise sezonu tamamlayan 4 takımın mücadelesine sahne olacak. Kocaderespor’un Tekkeköyspor ile karşılaşacağı haftada Beyağaç Belediyespor ile Üçler Albayrak Büyükşehirspor’la karşılaşacak. Kocadere-Tekkeköy maçına İlbadı, Beyağaç-Üçler maçına ise Doğan Demircioğlu Sahası ev sahipliği yapacak. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web