Denizli 23°C
24 Ekim 2018 - Çarşamba

PAMUKKALE'DE BİR ALTINORDU

2017-10-18 10:07:28 |
Haber Merkezi
PAMUKKALE'DE BİR ALTINORDU

Altınordu Kulübünün genç yeteneklere yatırımları devam ederken bir hamlede Denizli'ye geldi. Antrenör Tolga İnan'ın Altınordu Spor kulübünün Başkanı Seyit Mehmet Özkan ile görüşmeleri sonuç verdi ve Denizli'nin Pamukkale İlçesine Altınordu Futbol Okulu kuruldu.

Denizli'nin Pamukkale İlçesine Altınordu Futbol Okulu açıldı. Hasan Tekin Ada Lisesi Ve Lütfi Ege Ortaokulunda antrenmanların yapıldığı futbol okulunda, resmi açılışın yapılması ile antrenmanlarda başladı. Altınordu kulübünün Pamukkale'deki okuluna Tolga İnan sorumlu oldu. Tolga İnan'a Yasin Düzgün, Ferhat Kılıç, Habib Sarıbaş eşlik ederken. Kulübün Müzik ve Ritim Antrenörü Süheyla Kam oldu.

Okulun tahmininden iyi başladığını söyleyen Tolga İnan, "2003-2012 doğumlu geçlerimizi kayıt ediyoruz, sezon musait olmasa da tahminimden çok daha fazla talep oldu. Pamukkale ilçesinin buna ihtiyacı vardı. Eğitimlerimiz Cumartesi ve Pazar günleri Hasan Tekin Ada Lisesi ve Lütfi Ege Ortaokulunda devam ediyor. Öğrencilerle iletişime geçmek için okullardaki beden eğitimi öğretmenleri ile irtibat halinde oluyoruz. Gençlerimize yol açmak için çalışıyoruz" dedi.

"ÖĞRENCİLER İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS"

Altınordu turnuvalarının büyük bir şans olduğunu dile getiren İnan, " 2 ayda bir Altınordu kulübünün düzenlemiş olduğu "Futbol Şenliği" turnuvasına katılmak öğrencilerimiz için büyük bir şans. Orada Scout antrenörleri tarafından izlenecekler ve belki de ailelerin izni ile Altınordu kulübüne gidecekler" diyerek öğrencilerine umut oldu.Okul Antrenörlerinden Yasin Düzgün ise "Hayırlısı ile başladık. Okulumuz öğrencilerine en iyi şekilde yardımcı olacağız. Allah hepsinin yolunu açık etsin" dedi. Hasan Hüseyin Çuravcı


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web