Denizli 9°C
19 Ocak 2020 - Pazar

Özdilek ilk idmana çıktı

2019-10-14 13:14:01 |
Gökhan Karaıslı
Özdilek ilk idmana çıktı

Geçen hafta Yücel İldiz ile yollarını ayıran ve önceki gün imza töreninde 1 yıllık sözleşmeye imza atan deneyimli hoca Mehmet Özdilek ilk idmanına çıktı.

Haluk Ulusoy Tesisleri’nde başlayan antrenmanda futbolcularla tanışan Mehmet Özdilek’in ilk sınavı Fenerbahçe ile olacak. Özdilek imza töreninde “Burası Denizli, kimseye kolay puan yok” mesajı vermişti.

Kısa süre önce Yücel İldiz ile yollarını ayıran ve sezon sonuna kadar teknik direktörlüğe Mehmet Özdilek’i getiren Yukatel Denizlispor yeni bir başlangıç yapıyor.Yeşil siyahlıların teknik patronu Mehmet Özdilek dün takımın başında ilk antrenmanına çıktı.Yeşil siyahlı takımın yüksek moralli olduğu gözlenen çalışmaya sakatlığı süren Rodallega’nın yanı sıra milli takımda bulunan Sacko katılmadı.

Düz koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenmanda Özdilek öğrencilerinin dizilişlerini belirledi. Daha sonra dar alanda çift kale maç yapan yeşil siyahlılar antrenmanı tamamladı. Teknik Direktör Özdilek öğrencilerine antrenman öncesi kısa bir konuşma yaptı.

Kubilay Y. GERBOĞA


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web