Denizli 19°C
13 Kasım 2018 - Salı

‘ÖNÜMÜZE BAKACAĞIZ’

2017-12-06 06:26:37 |
Haber Merkezi
‘ÖNÜMÜZE BAKACAĞIZ’

Kadın futbol 3. Lig 15. Grup’un ilk haftasında sahasında 7 Eylül Gençlik’e 5-2 mağlup olan Horozkentspor’da Başkan Kamil Karabuğa, birçok eksikle mücadele ettikleri maçta direnç gösteremediklerini ifade etti. Karabuğa, “Sezon uzun bir maraton. İnşallah istediğimizi alarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Geçen sezon 3. Lig’de grup şampiyonluğu elde etme başarısı gösteren Horozkentspor, Kadın futbol 3. Lig 15. Grup’un ilk haftasında sahasında 7 Eylül Gençlik’e 5-2 mağlup olarak sezona kötü bir başlangıç yaptı. Grupta 2. Hafta mücadelesinde Pazar günü Denizli derbisinde Gençler Gücü’nü konuk edecek olan yeşil siyahlılar, çalışmalarına İlbade Sahasında devam ediyor. Teknik Direktör Ahmet Özeren yönetiminde gerçekleşen antrenmanda futbolcuların ilk haftada gelen yenilginin ardından moralsiz olduğu dikkat çekerken, teknik heyet moralleri yükseltmek için özel bir terapi uyguluyor.

HER MAÇ ZOR

İlk haftada güçlü bir ekibe karşı eksik mücadele etmenin zorluğunu yaşadıklarını belirten Kulüp Başkanı Kamil Karabuğa, bunun sonucunda da hiç beklenmeyen bir yenilgi aldıklarını söyledi. Karabuğa, “Kadın futbolu gerçekten zor. Sakatlık, hastalık ve aklınıza gelebilecek pek çok şeyle mücadele etmek zorunda kalıyorsunuz. 7 Eylül maçında sakatlık ve hastalıkların çok çok etkisini hissettik. Ağır bir yenilgi aldık. Bunu bir daha tekrarlamamamız gerekiyor. Her maç zor. Bunun bilincinde hareket ediyoruz.

Önümüzde Gençler Gücü maçı var. Onlar da biz gibi ilk haftanın kaybedenleri arasında yer alıyor. Denizli derbisini kazanmak istiyoruz. Eğer geçen sezonun üstüne koymak istiyorsak kazanmaya mecburuz” dedi. Gökhan KARAISLI

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web