Denizli 32°C
25 Haziran 2018 - Pazartesi

ÖNCE İDMAN SONRA SERİNLEME

2017-08-12 10:21:49 |
Haber Merkezi
ÖNCE İDMAN SONRA SERİNLEME

Denizli Süper Amatör Lig’in yeni ekibi Bağbaşı Zeytinköyspor, çalışmalarına devam ediyor. Yeni sezonun ilk maçında Yeşil Çivril Belediyespor ile karşılaşacak olan kırmızı siyahlılar, sıcak hava altında devam eden çalışmalarda futbolcular serinlemeyi havuzda buldu. Çalışmaların aile havasında geçtiğini ifade eden Teknik Direktör Mustafa Duran, genç ve dinamik bir kadro korkulan bir ekip olacaklarını söyledi.

Bağbaşı Zeytinköyspor’da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Teknik Direktör Mustafa Duran yönetiminde devam eden çalışmalarda bu hafta başından bu yana koşu çalışmaları devam ediyor. Bu haftayı bu şekilde geçirecek olan kırmızı siyahlılar, yeni haftada ise Bağbaşı Hasan Güngör Sahasında topla çalışmalara başlayacak. U19 takımı ile birlikte 30’u aşkın futbolcunun katıldığı yeni sezon çalışmalarında çalışmalar sırasında sıcaktan bunalan futbolcular serinlemeyi havuzda buldu.

İYİ YOLDAYIZ

Takımın geçen sezon gösterdiği performansa dikkat çeken Bağbaşı Zeytinköyspor Teknik Direktörü Mustafa Duran, genç kadro ile gelen başarının bu sezon da tekrarlanmasını istediklerini söyledi. Duran, “Çok mücadele eden bir ekip olmak istiyoruz. Başkanımız Kenan Şenel, gençlere güvendiğini her zaman söyledi. Bu güveni boşa çıkarmak istemiyoruz. Şimdilik her şey yolunda. Çok güzel bir aile ortamı oluşturduk. İyi yolda ilerliyoruz. Hedeflerimiz var ama öncelikle kendimizi kanıtlamamız gerekiyor. Ardından her şey kendiliğinden gelecektir” dedi.  

KAPALI TRİBÜN SEZONA YETİŞECEK

Yeni sezon öncesi Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’dan tribünlerin yeniden inşa edilmesi sözünü alan kırmızı siyahlılara Zolan tarafından verilen söz tutuldu. Hasan Güngör Sahasına kapalı tribün inşasına başlandı. Çalışmaların yeni sezona yetiştirilmesi bekleniyor. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web