Denizli 10°C
23 Şubat 2020 - Pazar

Nikfer’den heyecanlandıran paylaşım

2019-08-21 09:35:58 |
Gökhan Karaıslı
Nikfer’den heyecanlandıran paylaşım

Yeni sezonda 1. Amatör Küme’de mücadele edecek olan Nikferspor, yeni sezon öncesi taraftarını heyecanlandıracak bir paylaşım yaptı. Amatör camiada medya yönüyle en aktif kulüp olan yeşil beyazlılar, resmi sosyal medya hesabından yayınladığı video ile ‘Nikferspor, Çok Yakında’ mesajını paylaştı.

Geçen sezon Süper Amatör Lig’de ikinci yarıda çok güçlü bir kadro kurmasıyla aldığı başarılı sonuçlarla dikkat çeken Nikferspor, buna rağmen ligden düşmekten kurtulamamıştı. Süper Lig’e 2. Sezonunda veda eden yeşil beyazlılar, yeni sezonda 1. Amatör Küme’de mücadele edecek 31 takımdan birisi olacak. Hedefi yeniden SAL olarak belirleyen Tavas ekibi, yeni sezon öncesi yönetimini yenileyecek. Ali Karademirci’nin takımın başında göreve devam edip etmeyeceği belirsizliğini korurken, eski yönetimin kulübü yeniden ayağa kaldırmak için devreye girmeye hazır olduğu öğrenildi.

YENİ VİDEO YAYINLANDI

Yönetim belirsizliğini gidermeye çalışan Nikferspor’da sosyal medya ekibi etkinliğini sürdürüyor. Denizi amatöründe maçları canlı olarak yayınlayan tek kulüp olma özelliği taşıyan yeşil beyazlılar, yeni sezon için drone kamera aldı. Yeni kamerayla ilk çekimi de gerçekleştiren kulübün medya ekibi, Denizli’nin ender çim sahalarından birisine sahip olan Nikfer Geriz Stadını yukarıdan görüntüledi. Videonun içine de ‘Nikferspor, Çok Yakında’ mesajı eklendi. Sosyal medyaya yüklenen video çok sayıda beğeni aldı.

AMATÖRÜN SESİYİZ

Kulübün medya işlerini yapan Güven Günay, “Biz uzun yıllardır Nikferspor ile yatıp kalkıyoruz. En uzak deplasmana bile giderek maçları canlı yayınlıyoruz. Bundan en ufak maddi bir beklentimiz yok. Amacımız amatör futbolun canlanması. Nikferspor olarak yeni sezonda 1. Amatör Küme’de mücadele edeceğiz. Daha iyisini yaparak Süper Amatöre geri dönmek istiyoruz. Bunun için çalışmalar sürüyor. Yayınlanan video takımın sahipsiz olmadığının kanıtı olsun diye yayınlandı. Nikferspor efsanesi yeni sezonda da devam edecek” dedi. Gökhan KARAISLI-özel haber


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web