Denizli 27°C
20 Ekim 2018 - Cumartesi

‘MİLLİ ARA BÜYÜK FIRSAT’

2017-11-10 07:40:51 |
Haber Merkezi
‘MİLLİ ARA BÜYÜK FIRSAT’

Ligde Altınordu’yu bir kişi eksik kalmasına rağmen 2-0 ile geçtikten sonra milli arayı fırsat bilerek ilk iki günü izinli geçiren Denizlispor’da çalışmalar devam ediyor. Takımın son durumu ile ilgili bilgi veren Teknik Direktör Reha Kemal Erginer, lige verilen milli arayı ‘Büyük bir fırsat’ olarak yorumladı.

TFF 1. Lig’e verilen milli ara nedeniyle haftanın ilk iki gününü izinli geçiren Denizlispor’da çalışmalar devam ediyor. Haluk Ulusoy Tesislerinde Teknik Direktör Reha Kemal Erginer yönetiminde devam eden çalışmalarda ikinci gün geride kaldı. Çarşamba günü yapılan ilk çalışmayı basına kapalı gerçekleştiren yeşil siyahlılarda, haftanın ikinci çalışması Erginer’in klasikleşen antrenman toplantısının ardından koşu, ısınma ve topla çalışmayla devam etti. Bu haftayı güç depolayarak geçirecek olan Horoz’da Erginer, çalışma öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

FUTBOLCULARA TEŞEKKÜR ETTİ

Altınordu maçında 10 kişi ile alınan galibiyete değinen Erginer, “Orada çok iyi bir mücadele örneği gösterdik. 10 kişi kalmamıza rağmen rakibimize pozisyon vermedik. 2-3 hafta yoğun tempoda bir maç oynadık. Buna rağmen Altınordu maçında iyi bir performans sergiledik. Futbolcularıma mücadeleleri için teşekkür ediyorum” dedi.

ÇALIŞMAK İÇİN İYİ FIRSAT          

Yoğun maç temposundan şikayetçi olmadıklarını ifade eden Erginer, “Futbol bu sıkışık bir zamanda çok maç oynayabiliyoruz. Bu tempoda fazla çalışma imkanı bulmuyoruz. Milli ara bize çok iyi geliyor. Daha önce de Gazişehir galibiyetinin ardından milli ara denk gelmişti. O arada daha fazla çalışma imkanı bulduk. Bu arada da aynı şansı yakaladık. Kısa süreli bu aralar takıma çok iyi geliyor. Herkesin kendisini toplaması ve tam performans göstermesi için çok iyi bir fırsat” diye konuştu. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web