Denizli 14°C
06 Aralık 2019 - Cuma

Mekik start aldı

2019-07-19 14:07:50 |
Gökhan Karaıslı
Mekik start aldı

Kızılcabölükspor, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Sarı kırmızılılar, yeni sezona Şirinköy Stadında start verdi. Sezon başı kampına altyapıdan 4 isim da dahil edildi. Sezonun ilk çalışmasını Kulüp Başkanı Osman Duran, yakından takip etti.

TFF 3. Lig 1. Grup ekibi Kızılcabölükspor 2019/2020 sezonu çalışmalarına başladı. 1 Eylül’de başlayacak olan yeni sezon öncesi Mekik’te yeni sezon kampı Şirinköy Stadında başladı. Teknik Direktör Serkan Görgeç ve kurmayları nezaretinde gerçekleşen antrenman kros çalışmasının ardından kuvvet ve dayanıklılık çalışması ile sona erdi.Şirinköy Stadı’nda gerçekleşen antrenmanı Kulüp Başkanı Osman Duran ve yönetim kurulu üyeleri ile Kulüp Müdürü Ahmet Kafes’te yakından takip etti.

ALTYAPIDAN 4 TAKVİYE

Yeni sezon öncesi 2 etap kamp çalışması yapacak olan Kızılcabölükspor’a altyapı takviyesi de devam ediyor. Sarı kırmızılılarda 19 yaşındaki sol bek Süleyman Turan Teğiz ile 18 yaşındaki orta saha Yılmaz Ay ve sağ bek Remzi Şenlikçi ile 17 yaşındaki 10 numara Yasin Yılmaz, A takım çalışmasına dahil edildi.

TEMPO YAVAŞ YAVAŞ ARTACAK

Yeni sezon ilk çalışması öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Teknik Direktör Serkan Görgeç, “2019-2020 sezonuna bismillah dedik. Önümüzde 1 aydan fazla bir çalışma zamanımız var. 1 Eylül’de yeni sezon başlayacak. Arada bir Kurban Bayramı var. 2 etap çalışma düşünüyoruz. İlkinde güç depolayacağız. İkincisinde ise genellikle hazırlık maçı yapmak istiyoruz. Bunun planlamaları sürüyor. Transferlerimiz de sürüyor. Bugün yeni isimlerle sezonun ilk çalışmasını yaptık. Koşu ardından kuvvet ve dayanıklılık çalışması yaptık. Yavaş yavaş tempoyu arttıracağız.

SAKATLIKSIZ BİR SEZON BAŞI OLSUN

Şimdilik hafif bir çalışma ortamı var. Yeni sezon öncesi iki etabın özellikle sakatlıksız geçmesini umut ediyoruz. Yeni sezon planlaması için sakatlığın olmaması önemli. Tatsız bir durum oluyor. Biz hiç tadımızı bozmadan, sezona başlamayı hedefliyoruz. Bunun için çok çalışacağız ve dikkatli olacağız. Transfer çalışmaları sürüyor. Şimdiye kadar 4 takviye yaptık. Gerisi gelecek. Birkaç güne tüm transferleri tamamlamayı hedefliyoruz. Genç, dinamik ve koşan bir ekip olacağız. Takım oyunu oynamak en büyük hedef. Eğer takım uyumunu sağlar, takım oyununu sahaya yansıtırsak hedefimize ulaşabiliriz” dedi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web