Denizli 38°C
23 Temmuz 2018 - Pazartesi

‘Manisa’yı yenecek gücümüz var’

2017-10-11 08:44:56 |
Haber Merkezi
‘Manisa’yı yenecek gücümüz var’

TFF 1. Lig’in 8. Haftasında pazartesi günü deplasmanda Manisaspor’a konuk olacak olan Denizlispor’da hazırlıklar sürüyor. Haluk Ulusoy Tesislerinde devam eden çalışmalar hakkında bilgi veren Teknik Reha Kemal Erginer, Manisaspor’u yenecek güçte olduklarını söyledi.

Milli aranın sona ermesi ile Denizlispor’da Manisaspor maçının hazırlıkları hızlandı. Geçen haftayı günde çift idmanla kondisyon depolayan yeşil siyahlılar, haftanın ilk gününü izinli geçirdikten sonra taktik idmanlara devam ediyor. Teknik Direktör Reha Kemal Erginer yönetiminde Haluk Ulusoy Tesislerinde devam eden çalışmalarda tempo da arttırıldı. Manisa maçına kadar yoğun tempoda çalışmalarına devam edecek olan yeşil siyahlılarda Erginer, haftanın ilk çalışması öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

PROFESYONEL BİR KİŞİLİĞİZ

Basın mensuplarının Manisalı olduğu ve orada top oynadığı yönündeki sorularını yanıtlayan Erginer, “Öncelikle takımdan başlamak gerekirse iyi gidiyoruz. Geçen hafta kondisyon depoladık. Bu hafta ise daha çok Manisa maçının taktiği üzerine çalışacağız. Manisalı olmam bir şey ifade etmiyor. Bizler profesyonel insanlarız. Doğduğun değil doyduğun yer önemli. Manisa maçı bizim için önemli. Rakibimizi yenecek gücümüz var. Kazanıp daha güzel şeyler konuşmak istiyoruz” dedi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web