Denizli 27°C
23 Ekim 2019 - Çarşamba

Kritik Cuma!

2019-06-19 07:06:26 |
Gökhan Karaıslı
Kritik Cuma!

Denizlispor ile Kızılcabölükspor’un birleşmesi konusunda kritik süreç işlemeye devam ediyor. Yeni yönetimini oluştan sarı kırmızılılar, yeşil siyahlılarla birleşmeyi Cuma günkü ilk toplantısında karar verecek. Kulüp, ayrıca yeni sezon bütçesini ve hedefini Cuma günkü toplantıda karar verecek.

Denizli’nin profesyonel futbol temsilcileri Denizlispor ile Kızılcabölükspor arasındaki sezon ortasında başlayan birleşme konusundaki süreç işlemeye devam ediyor. U21 Liginin yeni sezondan itibaren kapatılmasıyla başlayan birleşme talebiyle yeşil siyahlılar, kulübün adını Denizli Kızılcabölükspor yapıp, altyapısında yer alan futbolcuları bu takımda şans verip deneyim kazandırmayı planlıyor. Kızılcabölük cephesi ise kulübün isminin değişmeden bir süreci ya da kulübün tamamen Denizlispor’a devri savına sahip. Ancak Denizlispor’un Denizli Büyükşehir Belediyespor örneğini de düşünerek kulübün tamamen devralınmasına sıcak bakmadığı biliniyor.

GÖRÜŞME CUMA GÜNÜ

Birleşme konusunda Kızılcabölükspor’da yapılan toplantılarda karar yeni yönetim kuruluna bırakıldı. 16 Haziran’dan genel kurulun gerçekleştiği sarı kırmızılılarda, yeni yönetim kurulu ilk toplantısını Cuma günü yapacak. Bu görüşmede birleşme konusunun bir kez daha gündeme gelmesi bekleniyor. Yönetim Kurulunun son kararını vererek süreci kamuoyu ile paylaşması da beklenen gelişmeler arasında yer alıyor.

BÜTÇE OLUŞTURULACAK

Görüşmede ayrıca yeni dönemin hedefi belirlenecek. Buna göre bütçe oluşturulup, boş durumda bulunan teknik direktör konusunda bir çalışma yapılacak. Mekik’in ilk hedefi teknik direktörü belirlemek olacak. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web