Denizli 36°C
21 Temmuz 2018 - Cumartesi

KOZLARINI NİKFER’DE PAYLAŞTILAR

2017-09-12 10:10:56 |
Haber Merkezi
KOZLARINI NİKFER’DE PAYLAŞTILAR

Denizli Süper Amatör Lig’in yeni sezonu öncesi Nikferspor ve Acıpayam Belediyespor, Nikfer Sahasında kozlarını paylaştılar. İki yarıda farklı 11’ler ile mücadele eden iki ekip dostane şekilde geçen maçta 24 Eylül’de başlayacak sezon öncesi kendilerini sınama fırsatı buldu.

24 Eylül’de oynanacak maçlar ile 2017-2018 sezonun başlayacağı Denizli Süper Amatör Lig’de heyecan dolu bekleyiş yaşanırken, takımların da lige hazırlıkları devam ediyor. 14 takımın mücadele edeceği ligde yeni ekiplerden birisi olan Nikferspor, Nikfer’deki sahasında ligin deneyimli ekiplerinden birisi olan Acıpayam Belediyespor’u konuk etti. İki ekibin de birbirini sınadığı maçı Acıpayam Belediyespor kazandı. Ligin başlamasına 15 gün kala oynanacak maçta her iki ekip de kendini sınama fırsatı buldu.

‘Şampiyonluk inşallah’

Nikferspor’un yeni kurulan bir ekip olmasına gençlerden oluşan oldukça güçlü bir takım olduğunu ifade eden Acıpayam Belediyespor Teknik Direktörü Özkan Ceylan, takımın son durumunu değerlendirdi. Ceylan, “Güzel bir kadro kurduk. Oldukça iddialı bir konumdayız. Lige az bir zaman kaldı. Hazır olmak istiyoruz. Hazırlık maçları bizim için önemli. Nikferspor bugün bizi bu güzel sahada ağırladı. Bizim açımızdan güzel bir maç oldu. İki takımı da tebrik ediyorum.

Bundan sonra artık lig temposuna hazır hale gelmek istiyoruz. 15 günden az bir zaman kaldı. Hedef şampiyonluk. Bizden beklenen çok şey var. Bu beklentilere karşılık vermek istiyoruz. Şampiyon olmak istiyoruz” dedi.

DAHA ÇOK YOLUMUZ VAR

Maç sonu açıklama yapan Nikferspor Teknik Direktörü Hakan Keysan, “Hazırlık maçları bir kriter değil. Daha çok çalışıp daha çok birlikte oynayarak çözülmeyecek sorun yok. Önemli olan kendimize inanmamız. Sezon başında Ufuk Hocam beni buraya çağırdığında ben kendime inandım. Yaptığımız tüm transferleri inanarak güvenerek yaptık. Güzel bir takım kurduk. İlk kez böyle bir arenada top oynayacak bir kulübüz. Benim ve Ufuk Hocamın tecrübesi var ama bu futbolcuların performansına pek etkili olmuyor.

Diğer takımlara göre biraz geç başladık. Bu da bizi biraz etkiliyor. Ligin başlamasına 15 günden az bir süre kaldı. O zamana kadar hazır duruma geleceğimize inanıyorum. Önceliğimiz hazır hale gelmek. ilk maçı kendi sahamızda oynamak bizim için önemli. Seyircimizin yaptığı destekle alacağımız bir 3 puan bizim iyi bir sezon geçirmemizi sağlayacaktır. Kimsenin şüphesi olmasın. Güzel bir sezon Nikfer’i bekliyor” dedi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web