Denizli 34°C
21 Temmuz 2019 - Pazar

‘Kötü gidişata dur demeliyiz’

2017-12-06 06:28:13 |
Haber Merkezi
‘Kötü gidişata dur demeliyiz’

TB2L A Grubunda çıktığı son iki maçtan mağlubiyetle ayrılan Yüksekçıta Basketbol, 9. Haftada Kayseri’de konuk olacağı İstem Koleji maçına hazırlanıyor. Baş Antrenör Abbas Bakırcı, sıralamada kendilerinden üstte olan İstem Koleji’ni yenerek kötü gidişata dur demek istediklerini belirtti.

Türkiye Basketbol 2. Lig A Grubunda iyi başladığı sezonda son iki haftada galibiyet yüzü göremeyen Merkezefendi Belediye Yüksekçıta Basketbol, 9. Hafta maçında konuk olacağı İstem Koleji maçıyla kötü gidişata dur demenin planlarını yapıyor. Geçen hafta Artvin Belediye maçında 50 sayı barajını aşamayarak bu sezonun en az sayısını atan lacivert beyazlılarda çalışmalar Baş Antrenör Abbas Bakırcı yönetiminde devam ediyor. Son iki maçta alınan iki yenilgi ile kötü bir istatistik yakaladıklarını aktaran Bakırcı, İstem Koleji maçıyla bunu aşmak istediklerini söyledi.

İYİ BİR TAKIMIZ

Grupta 1. Lig için kurulmuş çok güçlü ekiplerin yer aldığını aktaran Bakırcı, “Bizim de çok iyi bir takımımız var ancak kimi noktada güçten çok konsantrasyon daha önemli oluyor. Bunu dengelediğimiz maçları kazanıyoruz ama dengeleyemediğimiz zaman ciddi bir sıkıntı oluyor. Hepsini göz önüne aldığımızda ciddi bir sıkıntımız yok. Son iki maçımızı kaybettik ama bunu telafi edebilecek güç bizde var. Cumartesi İstem Koleji’ne konuk olacağız. Onu kazanarak kötü istatistiğimizi noktalamak istiyoruz. Çalışmalarımız bu istek ve arzuyla devam ediyor” dedi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web