Denizli 29°C
23 Eylül 2019 - Pazartesi

KONYASPOR HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR

2019-09-12 12:22:28 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
KONYASPOR HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR

Sezonun ilk 3 haftasında iyi maçlar oynadıklarını ancak gol yollarındaki şanssızlıkları nedeniyle kazanamadıklarını ifade eden Konyasporlu oyuncu Deni Milosevic, ilk galibiyetlerini Denizlispor’a karşı almak istediklerini söyledi.

Kayacık Tesisleri’mizde yapılan antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını cevaplayan oyuncumuz Deni Milosevic, “Sezona 3 tane zorlu maç oynayarak başladık. Bu maçlarda iyi performanslar sergilediğimizi düşünüyorum. Sadece gol yollarında biraz şanssızlıklar yaşadık diyebiliriz. Çalışmaya devam ediyoruz, devam da edeceğiz. Denizlispor’a karşı sezonun ilk galibiyetini alacağımızı umuyorum” diye konuştu.

 Oyuncumuz Deni Milosevic, hafta sonu deplasmanda oynayacağımız Denizlispor maçı ile ilgili olarak da “Denizlispor maçının tabi ki de zorlu bir maç olacağını biliyoruz. Ancak bizim de çok kaliteli bir ekibimiz var.  Galibiyeti alacak o yeteneğimiz ve potansiyelimiz var. Bütün hazırlıklarımızı kazanmak için yapıyoruz. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Hem taraftarlarımızın güvenini kazanacağımıza hem de sezonun geri kalanı öncesinde onları mutlu edeceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Son olarak kendi performansına da değinen oyuncumuz Deni Milosevic, “Kişisel performanstan bahsetmek istemiyorum. Önemli olan her zaman takımın kazanmasıdır ve ne yaptığıdır. Bunun için takımım, taraftarlar ve kulübüm adına sahada elimden gelenin en iyisini vermeye çalışıyorum. Bunu yapmak zorundayım. Ama önemli olan kendi performansımdan önce her zaman takımımın kazanması” şeklinde görüş belirtti. HABER MERKEZİ

 

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web