Denizli 16°C
25 Şubat 2020 - Salı

Keysan’dan 9 maddelik manifesto NİKFER ÖZÜNE DÖNÜYOR

2019-09-13 06:51:37 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
Keysan’dan 9 maddelik manifesto  NİKFER ÖZÜNE DÖNÜYOR

Denizli 1. Amatör Küme ekibi Nikferspor'da yemi dönemin ilk adımı atılıyor. Paralı futbolu bırakma kararı alan kulüpte Teknik Direktör Hakan Keysan, 9 maddelik manifesto yayınladı. Manifestonun ana teması ise öze dönüş oldu.

Geçen sezon Süper Amatör Lig'den 1. Amatör Kümeye düşen Nikferspor, yeni sezon öncesi hareketli günler geçiriyor. Tüm amatör camiada yaşanan mali krizin derinden hissedildiği yeşil beyazlılarda yeni sezonda öze dönüş hikayesi başlıyor. Yönetimin değişmeye hazırlandığı kulüpte Teknik Direktörlük görevine 1 sezon önce aynı görevde yer alan Hakan Keysan getirildi. Kulübün altyapısını da hazırlayacak olan Keysan yeni sezon öncesi 9 maddelik manifesto yayınladı. Kulübün resmi sosyal medya hesabından da yayınlanan manifestonun ana teması ise öze dönüş oldu.

PARALI FUTBOL BİTİYOR

Yeni sezona dayanışma ve birlik içerisinde girmeyi planlayan yeşil beyazlılar, futbolculara verilen para dönemini kapatma kararı aldı. Maç başı ücretlerin verilmeyeceği yeni dönemde maç sonlarında yemek başta olmak üzere futbolcuların malzemeleri kulüp tarafından karşılanacak.

ŞEFFAF YÖNETİM

9 maddelik manifestoda aynı zamanda bağışlardan da bahsedildi. Kulüp, takıma destek olacak herkesin bağış miktarını açıklama kararı aldı. Faturalandırılacak olan bağışlar kamuoyu ile paylaşılacak.

SPORU SEVENLERİ BEKLİYORUZ

Açıklamalarda bulunan Keysan, "Sporu seven herkesi bekliyoruz. Amatör futbolda para dönemi bitti. Bu yüzden bizden para talep etmeyecek isimlerle çalışacağız. Amacımız, kulübümüzü öze döndürmek. İlk hedefimiz Barzalı gençleri spora kazandırmak. Kulübümüzde sadece bölgemizden değil il dışından isimler de yer alabilir. Tek şartımız sezon boyunca kart görmeyecek ve centilmenlikten ödün vermeyecek. Spor yapmak isteyen herkesi cumartesi ve pazar günleri saat 17'de Nikfer Stadına bekliyorum" dedi. 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web