Denizli 34°C
27 Mayıs 2019 - Pazartesi

Karakova’da 3 ayrılık

2018-05-26 07:47:48 |
Gökhan Karaıslı
Karakova’da 3 ayrılık

Denizli 1. Amatör Küme ekibi Karakovaspor, gelecek sezon için kadro çalışmasına başladı. İlk olarak Teknik Direktör Halil Savaş ile yollarını ayıran kırmızı beyazlılar, kaleci Uğur Kurtuluş, orta saha Murat Göklergil ve forvet Derviş Deveci ile de yollarını ayırdı.

Denizli 1. Amatör Küme play-off grubunu averaj farkıyla 4.sırada tamamlayarak Süper Amatör Lig biletini son anda kaçıran Karakovaspor, iki sezondur play-off grubunda yaşadığı sıkıntıyı yaşamamak için bu sezon güçlü bir kadro kurmayı planlıyor. Bu kapsamda ilk değişikliği teknik kadroda yapan kırmızı beyazlılar, Teknik Direktör Halil Savaş ile yollarını ayırdı. Savaş’ın yerine biri yardımcı olmak üzere iki teknik adam arayışlarına devam eden Karakova, iç transferde de çalışmalarını sürdürüyor.

Önümüzdeki sezon şampiyonluğa oynamak isteyen kırmızı beyazlılar, devre arasında Sarayköy Efelerspor’dan gelen kaleci Uğur Kurtuluş, devre ortasında Pamukkalespor’dan gelen Derviş Deveci ve yine devre arasında Dokuzkavaklarspor’dan transfer edilen Murat Göklergil ile yollarını ayırma kararı aldı. Asbaşkan Muhammet Karataş, iç transferi tamamladıktan sonra dış transfer konusunda ciddi adımları atacaklarını ve güçlü bir kadro kuracaklarını söyledi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web