Denizli 16°C
22 Kasım 2019 - Cuma

Kampa 3 gün erteleme!

2019-07-13 08:07:41 |
Gökhan Karaıslı
Kampa 3 gün erteleme!

Kızılcabölükspor’da yeni sezon öncesi hazırlık kampının programı değişti. Yeşil siyahlılar, ilk etap kamp çalışmasını 3 gün erteleme ile 18 Temmuz’a aldı. Ertelemede hava sıcaklığı etkili oldu. İlk çalışma her yıl olduğu gibi Şirinköy Ormanlığında koşu çalışmasıyla yapılacak.

3.Lig ekibi Kızılcabölükspor’da yeni sezon öncesi bir yandan transfer çalışmaları sürerken, bir yandan da kamp programı netleşti. Daha önce 15 Temmuz’da başlayacağı öğrenilen yeni sezon hazırlıkları sıcaklık değerlerinin yüksek olmasından dolayı 18 Temmuz Perşembe gününe alındı. Teknik Direktör Serkan Görgeç’in raporu doğrultusunda ertelenen yeni sezon hazırlıklarının ilki Perşembe günü akşam saatlerinde yapılacak.

3 SAHADA ÇALIŞACAK

Yaz kampının her yıl olduğu gibi yapılmayacağı Mekik’te sezonun ilk çalışması tesislerin bulunduğu Şirinköy Ormanlığında yapılacak. İlk 3 günü koşu hareketleriyle geçirecek olan sarı kırmızılılar daha sonra sahaya inecek. Suni çimde hazırlık yapmak istemeyen Mekik, bu konuda Denizlispor ile irtibata geçti. Bu kapsamda sarı kırmızılılar, çim zemine sahibi Gümüşler, Başkarcı ya da Doğan Seyfi Atlı St.atlarından birisinde yeni sezon hazırlıklarını yapacak.


Benzer Haberler
Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web