Denizli 14°C
25 Mart 2019 - Pazartesi

KALINKOZ’DA YENİ DÖNEM

2018-07-24 10:19:16 |
Gökhan Karaıslı
KALINKOZ’DA YENİ DÖNEM

Denizli Süper Amatör Lig’in yeni ekibi Kalınkozspor, sezon öncesi genel kurulunu yaptı. Kurucu Başkan Seyhan Duru’nun görevini bıraktığı kulüpte başkanlığa Hasan Yıldırım seçildi. Yıldırım yönetiminde yeni bir yapılanmaya giden kulüp, 5 kişi olan yönetim listesini 10’a çıkardı. Yıldırım, “Güzel günler Kalınkozspor’u bekliyor” dedi.

2 sezonda yaptığı atılımlarla Denizli Süper Amatör Lig’e kadar yükselen Kalınkozspor, Kurucu Başkan Seyhan Duru’nun görevi bırakmasının ardından seçimli Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Bağbaşı Dostlar Kahvesinde yapılan genel kurula, eski başkan Duru’nun yanı sıra yeni yönetim kurulu, taraftar temsilcileri ve üyeler katıldı. Yeni bir yapılanmaya ilk adımı atan kulüp, yeni dönem için başkanlığa Yıldırım Yapı’nın sahibi Hasan Yıldırım’ı seçti. Yıldırım’ın yönetiminde Kök Çelik Kapı’nın sahibi Hacı Kök Asbaşkan, Başkan Yardımcılıklarını R. Çağan Yapı’nın sahibi Hilmi Kızılkayalı, Mert Boya’nın sahibi Mesut Çelik ve Tarık Öz üstlenirken, Seda Akyol Futbol Şube Sorumlusu, Veli Elmas Sportif Direktörlük görevlerini üstlenecek. Yönetimin diğer üyeleri ise Rasi Alpan ve İbrahim Doğu olacak.

YENİ YAPILANMA YENİ GÜÇ

Kongrenin ardından gazetemize özel açıklamalarda bulunan Başkan Yıldırım, “Seyhan abimizden bayrağı bir devraldık. Şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmalar için kendisine teşekkür ediyorum. Kendisi koyu bir Kalınkoz taraftarı olarak bizimle devam edeceğini söyledi. Genel kurulumuzu gerçekleştirdik. 5 ile kısıtlı kalan yönetim listemizi 10’a çıkardık. Daha güçlü bir yapılanma içine girdik. Yeni bir yapılanma ile yeni bir güç olacağız. Kalınkoz, gelecek sezon şampiyonluğun en belirleyici takımı olacaktır. SAL’a renk katacağız. Önceliğimiz altyapı olacak. Buna göre çalışacağız. Yeni yönetim Kalınkozspor’a hayırlı olsun. Bizi güzel günler bekliyor” dedi. Gökhan KARAISLI-özel haber

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web