Denizli 29°C
23 Eylül 2019 - Pazartesi

Kalınkoz’da Kaygın yuvaya döndü

2019-06-13 13:42:31 |
Gökhan Karaıslı
Kalınkoz’da Kaygın yuvaya döndü

Kalınkozspor’da yeni sezon öncesi yönetimde yer alacak olan ilk isim belli oldu. Sarı siyahlılarda Sportif Direktörlüğe, 2 yıl önce takımın formasını da giyen Ali Kaygın getirildi. Çameli ekibinde yeni yönetim kurulu ise hafta sonunda netleşecek.

Denizli Süper Amatör Lig’deki ilk sezonunda ligde kalmayı başaran Kalınkozspor, yeni sezon öncesi yeni oluşumu için çalışmalarına devam ediyor. Kurucu Başkan Seyhan Duru’nun görevi bir kez daha bıraktığı sarı siyahlılarda, kulübün başına Sportif Direktör Veli Elmas geldi. Elmas, kulübün geleceğini masaya yatırmak için ilk toplantısını geçen hafta Kalınkoz Mahallesi’nin ileri gelenleri ile yaptı. Takımın yeni sezona daha güçlü bir yönetimle girmesi konusunda fikir birliğine varıldığı toplantıda, yeni yönetimin oluşması için ilk adımın atılmasına karar verildi.

İLK GÖREVLENDİRME SPORTİF DİREKTÖRLÜĞE

Sarı siyahlılarda bu kapsamda ilk adım boşalan Sportif Direktörlük görevinde atıldı. Takımın kurulma aşamasında sarı siyahlı formayı giymiş olan ve aslen Kalınkozlu olan Ali Kaygın, Sportif Direktörlük görevine getirildi. Yeni yönetimin belirlenmesi için ise bir toplantı daha yapılacak.

HOCANIN RAPORU BEKLENİYOR

Yeni sezonda da Teknik Direktör Cumhur Acar ile yola devam edecek olan Kalınkoz’da 2019-2020 sezonunun planlaması için ise Acar’dan rapor bekleniyor. Sarı siyahlılarda Acar’ın vereceği rapor doğrultusunda transfer çalışmaları başlayacak. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web