Denizli 13°C
20 Nisan 2019 - Cumartesi

Kalınkoz’a taraftardan jest

2018-04-14 06:59:10 |
Gökhan Karaıslı
Kalınkoz’a taraftardan jest

Denizli 1. Amatör Küme play-off grubunda haftanın maçında lider Starspor ile karşı karşıya gelecek olan Kalınkozspor’a taraftar grubu Yaylalı Gençlik’ten maç öncesi jest geldi. Takım Akvadi Tesislerindeki son antrenmanını ziyaret eden taraftarlar, futbolculara antrenman boyunca tezahüratlarla destek oldu.

Kalınkozspor’un taraftar grubu olan Yaylalı Gençlik, takımlarının bugün oynayacağı Starspor maçı öncesinde takıma moral verdi. Denizli 1. Amatör Küme play-off grubunun 4. Hafta maçında bugün saat 17’de Akkonak Dr. Samim Gök Sahasında saat 17’de liderle oynayacağı maç öncesi Akvadi Tesislerinde hazırlıklarını devam eden sarı siyahlıların antrenmanına sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren taraftarlar, takıma antrenman boyunca destek verdi. Takıma üçlük çektiren taraftarlar, yaktıkları meşalelerle ve yaptıkları tezahüratlarla güzel görüntüler oluşturdu.

STARSPOR’U MAĞLUP EDECEĞİZ

Kalınkoz olarak bu sezon Süper Amatör Lig’e çıkacaklarına inandıklarını ifade eden Yaylalı Gençlik Taraftar Grubu Başkanı Hasan Cesuroğlu, Star maçını da kazanacaklarını söyledi. Cesuroğlu, “Yaylalı Gençlik olarak çok güzel bir ortam oluşturduk. Bu ortamla takımımıza büyük destek veriyoruz. Bu hafta ciddi bir maçımız var. Bu maç öncesi takıma moral vermek istedik. Onların yanında olduğumuzu gösterdik. Futbolcular bu sürprize çok şaşırdı ve memnun kaldı. Bugünkü Starspor maçında da aynı coşkuyu tribünde yansıtacağız. Bizim desteğimiz ve onların inançlarıyla zorlu maçı alıp liderliği ele geçirmek istiyoruz” dedi.

BAŞKAN’DAN TEŞEKKÜR

Yaylalı Gençlik’e teşekkür eden Kulüp Başkanı Seyhan Duru, “Onların desteği ile bu maçı alacağımızı daha önce söyledim. Aynı inancım devam ediyor. Bugün sahaya çıkıp zorlu maçı kazanacağız” diye konuştu. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web