Denizli 32°C
25 Haziran 2018 - Pazartesi

KADINLARDA DENİZLİ DERBİSİ

2017-04-20 08:55:09 |
Haber Merkezi
KADINLARDA DENİZLİ DERBİSİ

Denizli'yi kadın futbolda temsil eden iki ekip bu hafta Denizli derbisinde karşı karşıya gelecek. 3. Lig 3. Gurupta en yakın rakibinin 6 puan önünde liderliğini sürdüren Horozkentspor, lig ikincisi Alpler Gençlikspor'u İlbade'de konuk edecek.

Kadın futbol 3. Lig 3. Grup'ta 6 puan farkla liderliğini sürdüren Horozkentspor, Denizli derbisinde lig ikincisi Alpler Gençlikspor'u konuk edecek. Geçen hafta gruptaki ilk yenilgisini Aydın ekibi 7 Eylül Gençlikspor karşısında alan yeşil siyahlılar ile rakibi gelmediği için son haftayı maç yapmadan geçen Güney ekibini karşı karşıya getirecek maç İlbade Kumtepe Sahasında Pazar günü saat 12'de başlayacak. Zorlu maç öncesi iki takımda eksik oyuncu bulunmuyor. İki ekip arasında ilk yarıda oynanan maçı Horozkent deplasmanda 2-1 kazanmıştı.

 BİTİME 5 HAFTA KALDI

Grupta ilk iki sırayı paylaşan Denizli ekiplerinin play-off mücadelesi vermesi için 5 haftası kaldı. İlk iki sırada olan takımların play-off oynayacağı ligde her iki ekipte play-off'u hedefliyor.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Pazar günü oynanacak maç için her iki ekipte çalışmalarına devam ediyor. Devre arasında takıma ciddi katkılar yapan Alpler Gençlik, Güney'de Horozkent ise İlbade Kumtepe'de çalışmalarına devam ediyor. Alpler'in güçlü bir ekip olduğunu belirten Horozkentspor Teknik Direktörü Ahmet Özeren, "Bizim için zor maç olacak ama son haftalarda kabus yaşamak istemiyoruz. O yüzden kazanmak istiyoruz. Onlar devre arasında ciddi katkılar yaptı. Çok güçlüler ama bizde en az onlar kadar güçlüyüz. Çalışmalarımız devam ediyor. Kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Aradaki puan farkını korumak bizim için çok önemli" dedi. Gökhan KARAISLI-özel haber


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web