Denizli 36°C
25 Haziran 2019 - Salı

‘İKİNCİ YARI DAHA İYİ OLACAĞIZ’

2019-01-12 06:19:38 |
Gökhan Karaıslı
‘İKİNCİ YARI DAHA İYİ OLACAĞIZ’

Çamelispor Başkanı İsmail Aksoy, 15 puanla tamamladıkları ilk yarının ardından ikinci yarıda daha iyi olacaklarını söyledi. Ara transfer döneminde takım kadrosunu koruyacaklarını aktaran Aksoy, “Tek transferle transferi tamamlayacağız. İkinci yarı daha iyi bir Çameli sahada olacak. Ligde kalacağız” dedi.

Denizli Süper Amatör Lig’in yeni ekibi Çamelispor, iyi başladığı ilk yarıda orta bölümde üst üste kötü sonuçlar alsa da ilk yarıyı orta sıralarda tamamlamayı başardı. İlk yarıyı 15 puanla 9.sırada tamamlayan yeşil beyazlılar, ikinci yarıda en az 20 puan alarak ligde kalmayı hedefliyor. Ligdeki ilk sezonunda deneyim kazanan Çameli, devre arası transfer sezonunda kadroda sadece tek değişikliğe gitti. Osman Can’ın ilk yarının son haftalarında gönderildiği yeşil beyazlılar, tek transferini Kalınkozspor’un sağ kanat oyuncusu Semih ile yaptı. Ara transfer döneminde başka takviye yapmayı planlamayan Çameli’de gerekli görülmesi halinde ise transfer yapılacak.

DENEYİM KAZANDIK

İlk sezonlarında Süper Amatör Lig’de iyi bir performans sergileyemediklerini belirten Çamelispor Başkanı İsmail Aksoy, bunu zorlu fikstüre bağladı. Sezona kolay bir fikstürle başladıklarını aktaran Aksoy, orta ve son bölümde zorlu fikstürde deneyim eksikliği ile zorlandıklarını aktardı. Aksoy, “İlk yarı bizim için iyi bir deneyim oldu. Bunu ikinci yarıda lehimize çevirmek istiyoruz” dedi.

LİGDE KALACAĞIZ

Devreye 9.sırada girdiklerini aktaran Aksoy, “Bizim için sonu iyi biten bir ilk yarı oldu. İyi başladık, ortada bocaladık ve sonu iyi oldu. İkinci yarı daha iyi olmak istiyoruz. Gücümüzün yetmesi için canla başla çalışıyoruz. 29 yıl sonra Çameli’yi Süper Lig’de temsil ediyoruz. Bunun gururu ile ilk yılımızda ligde kalmayı hedefliyoruz. İlçemizin desteği ile bunu başaracağımıza inanıyorum. Devre arasında tek takviye yaptık. Başka transfer planlamıyoruz ancak gerek görülürse elbetteki takviye yapacağız” diye konuştu. Gökhan KARAISLI-özel haber

Etiketler ; spor haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web