Denizli 24°C
30 Mayıs 2020 - Cumartesi

İkinci etap da Afyon’da

2019-07-09 12:29:13 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
İkinci etap da Afyon’da

Denizlispor’da ikinci etap kamp programı belli oldu. Daha önce Bolu’da yapılacağı ikinci kamp programı da Afyonkarahisar’da yapılacak. 17 Temmuz’da sona erecek ilk etabın ardından ikinci etap kamp programı 21 Temmuz’da başlayacak. Ara dönemde ise 4 gün izin yapılacak.

Süper Lig’in 2019-2020 sezonu öncesi Yukatel Denizlispor’da birinci etap kamp çalışmaları devam ediyor. Geçtiğimiz Perşembe günü başlayan Afyonkarahisar kampında 6.gün geride kaldı. Günde çift idmanla sezona hazırlanan Horoz’da Sapunaru ve Rodallega’nın ardından son transfer Mustafa Yumlu da kadroya dahil oldu. Teknik Direktör Yücel İldiz yönetiminde devam eden kampta sabah çalışmalarında  güç depolayan Horoz, akşam idmanlarında ise taktik çalışma yapıyor.

KAMP PROGRAMI DEĞİŞTİ

Horoz’da yaz transfer dönemi kamp programı üçüncü kez değişti. Daha önce birinci etap çalışmaları için Erzurum’a gideceği açıklanan yeşil siyahlılar, sağlık ekibinin olumsuz rapor vermesinin ardından birinci etap çalışmalarını Afyon’a almıştı. 4 Temmuz’da başlayan birinci etap çalışmaları 17 Temmuz’da sona erecek. Ardından 4 gün izne ayrılacak olan futbolcular, 21 Temmuz’da ise yine Afyon’da bir araya gelecek. Horoz’un ikinci etaptaki Bolu kampı ise teknik ekibin isteği doğrultusunda yine Afyon’da kaldığı öğrenildi. Yeşil siyahlıların yurt dışı kampı ise iptal edildi.


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web