Denizli 18°C
09 Nisan 2020 - Perşembe

Horozlar topbaşı yapacak

2020-03-23 12:49:38 |
Halil GÖREL
Horozlar topbaşı yapacak

Yukatel Denizlispor'da korona virüs kapsamında lige verilen arada futbolculara verilen izin 2 gün uzadı. Daha önce yarın topbaşı yapacak olan yeşil siyahlılarda ilk çalışma Perşembe günü gerçekleştirilecek. İzin süresinin biraz daha uzayabileceği öğrenildi.

Türkiye'de korona virüs önlemleri kapsamında ligler belirsiz bir süreli olmak üzere ertelendi. İlk etapta 17 Nisan'da yeniden başlaması planlanan ligin ne zaman başlayacağı belirsizliğini korurken tüm takımlar futbolcularına izin verdi. Futbolcuların çalışmalarına evde devam ettiği süreçte Denizlispor'da ise etapta futbolculara Salı gününe kadar izin verildi.

SÜRE 2 GÜN UZADI

Salı günü Haluk Ulusoy Tesislerinde bir araya gelmesi planlanan yeşil siyahlılarda futbolcuların izinleri 2 gün uzatıldı. Horoz’da futbolcular Perşembe günü saat 16'da tesislerde bir araya gelerek çalışmalarına kaldığı yerden devam edecek.

YABANCILAR DENİZLİ'DE YERLİLER İSTANBUL'DA

Korona virüs önlemleri kapsamında Denizli'de futbolcular da kendini evlerine kapattı. Yabancı isimlerin Denizli'de olduğu Horoz'da yerli isimlerin bazılarının ise İstanbul'a gittiği diğerlerinin ise yine Denizli'de karantinaya uyduğu öğrenildi.

Kubilay Y. GERBOĞA 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web