Denizli 24°C
30 Mayıs 2020 - Cumartesi

Horozkent sezonu açıyor

2019-11-08 13:19:22 |
Haber Merkezi
Horozkent sezonu açıyor

Kadın futbol 3. Lig’de mücadele eden Horozkentspor, 2019-2020 sezonuna başlıyor. 3. Grup’ta mücadele edecek olan yeşil siyahlılar, sezonu yarın sahasında oynayacağı Konyaaltı Belediyespor maçıyla başlayacak.

Denizli’nin kadın futbolundaki tek temsilcisi olan Horozkent Kadın Futbol Takımı, yeni sezon başlıyor. 4 sezondur 3. Lig’de mücadele eden yeşil siyahlılar, 3 kez 2. Lig’in kapısından döndüğü ligde bu sezon hedefe ulaşmayı amaçlıyor. Teknik Direktör Ahmet Özeren yönetiminde uzun bir hazırlık dönemi geçiren Denizli ekibi, sezon yarın sahasında oynayacağı Konyaaltı Belediyespor maçıyla başlayacak. Sezonun ilk maçı Şirinköy Sahasında saat 12’de başlayacak. Zorlu maç öncesi Horozkent’te sakatlığı süren Havane dışında eksik oyuncu bulunmuyor.

BU SEZON BAŞARACAĞIZ

Zorlu bir maratona başlayacaklarını aktaran Başkan Yardımcısı Abdülbaki Aras, “Kendi yağımızda kavrulan bir takımız. Altyapıdan gelen çocuklarımızla mücadele ediyoruz. Kadın futbolunda var olmak çok önemli. Genç ve Yıldız Kızlarda şampiyonluklarımız var. Temellerimiz sağlam ancak üst lige kendimiz atmada sıkıntı yaşıyoruz. Bu sorunu çözebilecek gücümüz var. İnşallah bu sezon başaracağız. Bunun için çalışıyoruz. Önceliğimiz bu. Kazanmak istiyoruz. Sezonun ilk maçı her zaman heyecanlı olur. Taraftarlarımızı bu heyecana ortak olmaya davet ediyoruz” dedi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web