Denizli 14°C
06 Aralık 2019 - Cuma

Horozkent, sezon açılışı yaptı

2019-08-05 07:16:17 |
Gökhan Karaıslı
Horozkent, sezon açılışı yaptı

Kadın futbol 3. Lig’de mücadele eden Horozkentspor, yeni sezon startını verdi. Yeşil siyahlılar, yıldız, genç ve a takımın yer aldığı hazırlık maçıyla 2019-2020 sezonu başlangıcını yaptı. Hazırlık maçına Servergazi Sahası ev sahipliği yaptı.

Denizli’nin tek kadın futbol takımı olan Horozkentspor, 2019-2020 sezonunun startını verdi. Kadın futbol 3. Lig’de mücadele eden yeşil siyahlılar, sezona hazırlık maçıyla başladı. Servergazi Sahasındaki maçta yıldız, genç ve a takımda yer alan futbolcular yer aldı. Yeni sezonda şampiyon olarak 2. Lig’e çıkmayı hedefleyen Denizli ekibinde yeni transferler İrem ve Gizem Eker kardeşler de görücüye çıktı. Sabah saatlerinde oynanan maçı a takım 6-4 kazanmasını bildi. Maçı Başkan Kamil Karabuğa ve Başkan Yardımcısı Abdülbaki Aras da takip etti.

HAZIR HALE GELECEĞİZ

Bu yıl sezonu daha erken açtıklarına dikkat çeken Başkan Kamil Karabuğa, “Eylül ayında U19 Milli Takımı ile Portekiz’e gidecek kızlarımız var. Onlar için sezonu erken açtık. Bunun yanında Avusturya’dan transfer edilen isimleri görmek istedik. İkisi de adaptasyon sorununu çözdükten sonra takıma yararlı olabileceklerini gösterdi. Son yıllarda 3. Lig’den 2. Lig’e çıkma konusunda şanssız anlar yaşadık. Aynı şanssızlığı bu yıl yaşamak istemiyoruz. Onun için işimizi sıkı tutacağız. Sezon başlamadan hazır hale gelmek istiyoruz. İnşallah hedefimize ulaşacağız” dedi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web