Denizli 35°C
21 Ağustos 2019 - Çarşamba

HOROZKENT İBANOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

2019-01-05 07:18:52 |
Gökhan Karaıslı
HOROZKENT İBANOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Horozkent kadın futbol takımı Başkanı Kamil Karaboğa ve Asbaşkan Abdülbaki Aras, Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret etti.

Kadın futbol 3. Lig’de iç sahada oynadığı 2 maçta KYK Sahasında yaşadığı sorunların ardından bu sahanın tekrar verilmesi halinde iç saha maçlarını deplasmanda oynama kararı alan Horozkent Spor Kulübü Başkanı Kamil Karaboğa ve Asbaşkan Abdülbaki Aras, gündemde sıcaklığını koruyan konu hakkında Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret etti. Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Feyyaz Ceşen ve Futbol İl Temsilcisi Musa Coşkun’un da bulunduğu ziyarette yaşanan sıkıntılar ve çözüm önerileri konuşuldu. KYK Sahasındaki sıkıntının tekrar gündeme geldiği ziyarette yeşil siyahlılar, maçların yine bu sahaya verilmesi halinde maçları deplasmanda oynama kararına uyacaklarını yine dile getirdi.

İBANOĞLU’NDAN GÜVENCE

Yaşanan sıkıntılara sünger çektiklerini aktaran İl Müdürü İbanoğlu ise, geçmişe bir sünger çektiklerini aktardı. İbanoğlu, sorunların çözümü konusunda gereken tüm adımların atılacağını dile getirdi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web