Denizli 35°C
21 Ağustos 2019 - Çarşamba

Horozkent’e dev rakip!

2019-04-25 13:52:29 |
Gökhan Karaıslı
Horozkent’e dev rakip!

Horozkentspor’un Yıldız ve Genç Kızlar Türkiye Şampiyonasındaki rakipleri belli oldu. Yeşil siyahlılar, Yıldız Kızlarda çeyrek finalde Beşiktaş ile eşleşti. Gençlerdeki rakip ise 1207 Antalya oldu. Maçlar 7 ve 14 Mayıs’ta oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız ve Genç Kızlar Türkiye Şampiyonasında çeyrek ve yarı final maçlarının programı belli oldu. İki şampiyonada da 8 takım finale kalmak için mücadele edecek. Yıldız Kızlarda maçlar 7-8 Mayıs, Genç Kızlarda ise maçlar 14-15 Mayıs’ta oynanacak. Tarafsız sahada tek maçlık eleme usulüne göre oynanacak olan maçların ardından gruplarını ilk sırada bitiren ekipler Türkiye finalinde karşı karşıya gelecek. Finallerin tarihi ise daha sonra açıklanacak.

YILDIZLARDA BEŞİKTAŞ

GENÇLERDE ANTALYA

Yıldız Kızlarda son Türkiye Şampiyonu olarak mücadele eden Horozkentspor, çeyrek finalde kadın futbol 1. Lig’de mücadele eden Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek. 7 Mayıs’ta Kütahya’da oynanacak olan maçların ardından bu maçın galibi 8 Mayıs’ta Kocaeli-FOMGET maçının galibi ile eşleşecek. Horozkent’in Genç Kızlardaki rakibi ise 1207 Antalya Kadın FK oldu. Yeşil siyahlılar, Kütahya’da oynanacak bu maç geçmesi halinde grup yarı finalinde 15 Mayıs’ta İncirliova-FOMGET maçının galibiyle eşleşecek. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web