Denizli 35°C
21 Ağustos 2019 - Çarşamba

Horozkent Beşiktaş’a kaybetti

2019-05-08 14:04:05 |
Gökhan Karaıslı
Horozkent Beşiktaş’a kaybetti

Horozkent, Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonasında üst üste ikinci kez şampiyonluk hayallerine veda etti. Çeyrek finalde Beşiktaş’ın karşısına çıkan yeşil siyahlılar, 2-0’dan 2-2’ye getirdiği maçı 3-2 kaybederek elendi.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonasında son şampiyon olarak mücadele eden Horozkentspor, eleme grubunda çeyrek finalde Beşiktaş ile karşı karşıya geldi. Kütahya’da oynanan maçta yeşil siyahlılar 2-0 geriye düştüğü maçı 2-2’ye getirmeyi başardı. İlk yarısı bu şekilde biten maçta ikinci yarının hemen başında kalesinde üçüncü golü gören Denizli ekibi, eşitliği sağlayan golü bulamayınca şampiyonaya çeyrek finalde veda etmek zorunda kaldı.

BU SEFER OLMADI

  1. lig mücadelesinin ardından Yıldız Kızlar’da da derece elde edemediklerini aktaran Başkan Kamil Karabuğa, “Gerçekten çok üzgünüz. Geçen yıl Türkiye Şampiyonu olduğumuz bir şampiyonaya çeyrek finalde veda ettik. Bu sefer olmadı. Çoğunun ilk defa forma giydiği bu maçlar kızlarımız için iyi bir tecrübe oldu. Rakibimiz Beşiktaş' ı tebrik eder şampiyonada başarılar dileriz. Mücadelemizi sürdüreceğiz. Gelecek sezon daha güçlü bir kadroyla geri döneceğiz” dedi. Gökhan KARAISLI

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web