Denizli 38°C
23 Temmuz 2018 - Pazartesi

HOROZ SIR KÜPÜ

2017-10-12 07:18:54 |
Haber Merkezi
HOROZ SIR KÜPÜ

TFF 1. Lig’in 8. Haftasında deplasmanda Manisaspor’a konuk olacak olan Denizlispor, hazırlıklarına devam ediyor. Haftanın ilk çalışmasını basına açık yapan Horoz, Pazartesi günü oynanacak maça kadar çalışmalarının çoğunu basına kapalı olarak gerçekleştirecek.

Bu sezon ilk kez tam kadro olarak çalışmalarına devam eden Denizlispor’da hazırlıklar sürüyor. Geçen hafta yoğun tempoda kondisyon depolayan Horoz’da bu haftaki çalışmaların çoğu taktik anlayış üzerine yapılacak. Geçen hafta günde çift idman yapan yeşil siyahlılar, idman sayısını maç gününe kadar teke indirdi. Teknik Direktör Reha Kemal Erginer yönetiminde devam eden çalışmalar, geçen hafta olduğu gibi yine basına kapalı yapacak. Haftada iki antrenmanı basına açacak olan yeşil siyahlılar kalan çalışmalarını kapalı kapılar ardından devam edecek.

GOL ÇALIŞIYOR

Bu sezon rakip kaleye gol atmakta zorlanan Denizlispor’da Erginer, Manisa maçında sonuca rahat gitmek için golcülere ve kanat oyuncularına özel çalışma yaptırıyor. Yasin Ozan, Tarık, Ziya, Moritz ve Barış ile özel olarak ilgilenen Erginer’in takımın hücum planı içinde şifreleri bu oyunculara verdiği öğrenildi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web