Denizli 23°C
23 Ekim 2018 - Salı

HOROZ DÖNÜYOR

2018-01-12 06:04:17 |
Gökhan Karaıslı
HOROZ DÖNÜYOR

TFF 1. Lig’in ikinci yarısı için 2 Ocak’tan bu yana hazırlıklarına Antalya’da devam eden Denizlispor’da kamp sona erdi. Bugün Denizli’ye dönecek olan yeşil siyahlılar, Antalya dönüşü yapacağı iznin ardından 20 Ocak’taki Adanaspor maçının hazırlıklarına başlayacak.

Denizlispor’da 1. Lig’in ikinci yarısının hazırlıkları sürüyor. 2 Ocak’ta başlayan Antalya kampını bugün sonlandıracak olan yeşil siyahlılar, 20 Ocak’taki Adanaspor maçının hazırlıklarına Haluk Ulusoy Tesislerinde devam edecek. Şimdiye kadar kadrosuna sağ bek Alperen Babacan ve Canberk Aydın ile orta saha Hasan Kılıç’ı katan yeşil siyahlılar, forvete 2, orta sahaya 1, kanatlara 1 ve defansa 2 takviye olmak üzere 6 transfer yaparak transfer sezonunu tamamlamak istiyor.

ERGİNER’İN İSTEDİĞİ OLACAK

31 Ocak’ta sona erecek olan devre arası transfer tescil döneminde şuan 21’e çıkan kadrosunu yeni transferlerle 27’ye çıkaracak olan yeşil siyahlılar, genç oyuncuları U21 takımına göndererek bu sayıyı 23’e düşürecek. Her bölgede alternatifi arttıracak olan Horoz, böylelikle Teknik Direktör Reha Kemal Erginer’ingöreve geldiği günden bu yana istediği rekabet ortamını da oluşturacak.

YURT DIŞI TRANSFERİ ZOR

Bülent Ertuğrul’un Sportif Direktör olmasının ardından Belçika ve Hollanda liglerinden oyuncu bakan yeşil siyahlıların, izlemeye aldığı oyuncular konusunda başka kulüplerin devreye girmesi yönetimin elini zayıflatmaya devam ediyor. Owusu transferi konusunda çıkmaza giren yönetimin, benzer tehlikelere karşı yurt içinden farklı isimler üzerinde çalışmalarını yürüttüğü öğrenildi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web