Denizli 16°C
25 Şubat 2020 - Salı

HOROZ’DA SÜREÇ İŞLİYOR

2019-10-08 12:30:23 |
Gökhan Karaıslı
HOROZ’DA SÜREÇ İŞLİYOR

Son karar Başkan Ali Çetin’in Denizlispor’da milli arada verilen 3 günlük ara sona erdi. Son 5 maçta sadece 2 puan alabilen Horoz’da kötü gidişatın sebepleri ve çözümü konusunda süreç işliyor. Hafta başında toplantı yapan yönetim, Teknik Direktör Yücel İldiz ile görüşecek. Görüşmenin ardından Başkan Ali Çetin’in hoca konusunda kesin kararını vermesi bekleniyor.

Süper Lig’de galibiyeti unutan Yukatel Denizlispor, lige verilen milli arada BtcTürk Yeni Malatyaspor maçının ardından 3 günlük izne ayrıldı. İzni dün itibariyle tamamlayan yeşil siyahlılarda, hazırlıklar başladı. Son haftada alınan kötü sonuçlar sonrası koltuğu sallanan Teknik Direktör Yücel İldiz yönetimindeki ilk antrenman Haluk Ulusoy Tesislerinde akşam saatlerinde gerçekleşti. İldiz’in antrenman öncesi futbolcularıyla uzun süre saha ortasında toplantı yaptığı ve yapılan yanlışları konusunda açıklamalarda ve uyarılarda bulunduğu öğrenildi.

İLDİZ İLE TOPLANTI

5-1’lik Malatya yenilgisinin ardından morallerin alt üst olduğu yeşil siyahlılarda, hafta başında yönetim kurulu toplantısının ardından yönetim, Yücel İldiz ile son bir kez daha toplantı yapacak. İldiz ile yapılacak toplantının ardından hoca konusunda son kararı Başkan Ali Çetin verecek.

7 PUANI ALANLAR DA BUNLAR 3 YENİLGİ ALANLAR DA

Ortada bir başarısızlığın olduğunu aktaran Başkan Ali Çetin, “Sezon başında 3 maçta 7 puan alanlar da aynı topçu grubu son haftalarda 3 yenilgi alanlar da. Ortada bir başarısızlık var. Para sorunumuz yok. Sevgi sorunumuz yok. Saygı sorunumuz da yok. Bizden yana bir sorun yokken sürekli olarak puan kaybı yaşanıyor. Hedefimiz ilk 5. Bu hedeften uzaklaştıkça ceza vermenin de bir anlamı yok. Ortada bir sorun var. Bu sorunu çözmek için hocamızla konuşacağız. O bize son görüşünü iletecek. Ona göre bir karar verilecek” dedi. Gökhan KARAISLI

 

 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web