Denizli 23°C
23 Nisan 2019 - Salı

HOROZ’DA ÖZKÖYLÜ DÖNEMİ

2018-06-07 11:38:40 |
Gökhan Karaıslı
HOROZ’DA ÖZKÖYLÜ DÖNEMİ

Spor Toto 1. Lig’de güçlü bir kadro kurmak isteyen Denizlispor’da teknik direktör sorunu çözüldü. Yeşil siyahlılar, Teknik Direktör Osman Özköylü ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Denizlispor’da yeni sezon öncesi teknik direktör belirsizliği sona erdi. Fatih Tekke’nin takımdan ayrılmasının ardından yeni hoca arayışına başlayan yeşil siyahlılar, geçen hafta Ankara ve İstanbul’da 3 hoca ile görüştü. Yücel İldiz, Hüseyin Kalpar ve Hakan Kutlu’dan olumlu yanıt alan Horoz, buna rağmen bu hocaların yüksek maliyetleri nedeniyle beklemeye başladı. Salı günü yapılan yönetim kurulu toplantısı sonrası yeniden hoca arayışına giren yeşil siyahlılar, bu kez Osman Özköylü ile görüşmelere başladı.

DENİZLİ’YE GELDİ İMZAYI ATTI

Görüşmeler kapsamında Denizli’ye çağrılan Osman Özköylü, Haluk Ulusoy Tesislerinde Başkan Mustafa Üstek, Başkan Yardımcısı Taner Atilla ve Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Necip İrdem ile görüştü. Yapılan görüşme olumlu sonuçlandı. Kulüpten yapılan resmi açıklamada, “Profesyonel futbol takımımızın teknik direktörlüğüne Osman Özköylü getirildi. Denizlispor Haluk Ulusoy tesislerinde yönetim kurulumuz ile görüşen Özköylü kendisini 2 yıllığına Denizlispor'umuza bağlayan sözleşmeye imza attı. Teknik Direktörümüz Osman Özköylü'ye kulübümüze hoş geldin der, başarılı bir sezon dileriz” denildi.

6 YIL SONRA YENİDEN

Denizlispor’un yeni hocası olan Osman Özköylü, teknik direktörlük kariyerinde ikinci kez Denizli’de çalışmaya hazırlanıyor. Güvenç Kurtar yönetiminde başladığı 2011-12 sezonuna 2-1’lik Göztepe galibiyetiyle başlamasına rağmen üst üste 4 yenilgi ve 1 beraberlik elde eden Denizlispor, 7.haftasında Kurtar ile yollarını ayırarak Osman Özköylü’yü takımın başına getirdi. Özköylü yönetiminde 28 maça çıkan Horoz, bu maçlarda 10 galibiyet, 11 beraberlik ve 7 yenilgi elde ederek sezonu 45 puanla 10.sırada tamamlamıştı. Gökhan KARAISLI

HOROZ’DA ÖZKÖYLÜ DÖNEMİ

HOROZ’DA ÖZKÖYLÜ DÖNEMİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web