Denizli 19°C
13 Kasım 2018 - Salı

HOROZ’DA KRİTİK GÜNLER

2017-12-05 07:08:43 |
Haber Merkezi
HOROZ’DA KRİTİK GÜNLER

TFF 1. Lig’in son 3 haftasının ilk haftasında Pazar günü evinde Samsunspor’u konuk edecek Denizlispor’da hazırlıklar devam ediyor. Ligde son 3 maçını kaybederek yeniden aşağı yönlü harekete geçen yeşil siyahlılar, hafta içinde alacağı ağır kararlara kilitlendi. Horoz’da son 3 maçın kadrosu alınacak kararlara göre şekillenecek.

Kötü başladığı sezonda toparlanan ancak son 3 haftada 3 mağlubiyet alan Denizlispor’da işler yolunda gitmiyor. Transfer yasağının gölgesinde kadro sıkıntısı çeken, bunun yanında her maçta bir ya da daha fazla oyuncusunu kart cezası yüzünden kaybeden yeşil siyahlılar, son maçta ise Moritz ve Burak gibi son haftaların en formda olan iki oyuncusunu birden kaybetti. Rize maçında kart cezası yüzünden Ziya ve Kerem’den yararlanamayan Horoz, kalan üç maçta da Moritz-Burak ikilisinden yararlanamayabilir.

SAMSUN HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Tüm bunların gölgesinde ciddi bir disiplin kararların alınmasının beklendiği takımda, bir yandan da 15. Haftada oynanacak olan Samsunspor maçının hazırlıkları devam ediyor. Teknik Direktör Reha Kemal Erginer yönetiminde Haluk Ulusoy Tesislerinde haftanın ilk gününde yenileme çalışması yapan yeşil siyahlılar, dün de 1,5 saati aşkın süre çalıştı.  Maç saati olan 13’e alınan çalışmaların hafta boyunca devam etmesi bekleniyor. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web