Denizli 23°C
23 Ekim 2018 - Salı

HOROZ’DA DÖNÜŞ ZAMANI

2018-01-10 05:56:49 |
Gökhan Karaıslı
HOROZ’DA DÖNÜŞ ZAMANI

TFF 1. Lig’de ikinci yarı hazırlıklarına Antalya’da devam eden Denizlispor’da kampın son günleri yaklaşıyor. 2 Ocak’tan bu yana çalışmalarını sürdüren yeşil siyahlılar, bir hazırlık maçı oynadığı kampı Cuma günü sonlandıracak. İki günlük bir izin yapacak olan Horoz, Pazartesi’den itibaren ikinci yarının ilk maçı olan Adanaspor karşılaşmasının hazırlıklarına başlayacak.

Denizlispor’da çalışmalar sürüyor. 1. Lig’de ilk yarıyı düşme hattında kapattıktan sonra ikinci yarıya düşme hattından uzak bir hedef koyarak başlamak isteyen yeşil siyahlılar, 2 Ocak’ta başlayan Antalya kampının son günlerine yaklaştı. Teknik Direktör Reha Kemal Erginer yönetiminde günde çift idmanla çalışmalarına aralıksız devam eden Horoz’da 18 kişi ile başlayan kamp, Alperen Babacan ve Canberk Aydın’ın takıma katılması ile 20 kişiyle devam ediyor.

CUMA GÜNÜ KAMP BİTİYOR

Günde çift idman yapan yeşil siyahlılar kamp süresince bir hazırlık maçı oynadı. Menemen Belediyespor ile oynadığı maçı 2-1 kaybeden Denizlispor’da Antalya kampı Cuma günü sona erecek. Üç gün daha Antalya’da çalışmalarına devam edecek olan yeşil siyahlılarda bu süre içinde iki oyuncunun daha kampa katılması bekleniyor.

OWUSU GELİYOR

Yeşil siyahlıların Belçika Pro Lig ekiplerinden Antwerp FC’den transfer ettiği Ganalı golcü Owusu’nun bugün kampa katılması bekleniyor. Eze ve Hasan Kılıç konusunda kulüpleri ile olan sorunların aşılması için gereken verilen süre ise bugün dolacak. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web