Denizli 30°C
26 Mayıs 2019 - Pazar

HOROZ BIRAKTI ERZİN KAPTI!

2016-08-30 07:02:18 |
METİN ALKAN
HOROZ BIRAKTI ERZİN KAPTI!

Altay'dan ayrıldıktan sonra Denizlispor'a transfer olduğu açıklanan, sonrasında sessiz sedasız takımdan gönderilen Osman Berk Kınlı, Spor Toto 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Erzin Belediyespor'a transfer oldu.

Denizlispor'un transfer çalışmalarının ilk döneminde kadrosuna kattığı Osman Berk Kınlı, Temmuz ayının son günlerinde kulübü Altay ile olan sözleşmesini fesh etmiş ve Denizlispor'la anlaşmıştı. İzmir'den Denizli'ye gelerek Denizlispor'la birlikte idmanlara da çıkan genç futbolcu, bir süre sonra takımdan gönderilmiş ve bu ayrılık kamuoyuna açıklanmamıştı. Kulübü Altay'a da geri dönme şansı kalmayan Osman Berk, boşta kalmış ve kulüp arayışlarına başlamıştı.

TERCİHİ ERZİN BELEDİYESPOR OLDU

Yaşanan bu gelişmenin ardından 21 yaşındaki başarılı orta sahayla 2. ve 3. Lig'den bazı kulüplerin talip olduğu öğrenilmişti. Osman Berk Kınlı tercihini Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta mücadele edecek olan Hatay temsilcisi Erzin Belediyespor'dan yana kullandı. Genç futbolcu yeni takımıyla 31 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerli 2 yıllık resmi sözleşme imzaladı. Serhat KÖSE


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web