Denizli 39°C
27 Haziran 2019 - Perşembe

HOROZ'A YENİ SPONSOR

2019-03-11 13:05:15 |
Gökhan Karaıslı
HOROZ'A YENİ SPONSOR

Denizlispor ile HDI Sigorta ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Atatürk Stadyumunda düzenlenen törende yeşil siyahlılar, 400 bin lira gelir elde etmeyi planlıyor.

Spor Toto 1. Lig'de şampiyonluğa oynayan Denizlispor'da sponsorluk anlaşmaları devam ediyor. Şimdiye kadar stat, isim ve göğüs sponsorluğu konusunda anlaşmalar imzalayan yeşil siyahlılar, son olarak HDI Sigorta ile işbirliğine gitti. Denizli Atatürk Stadyumunda imzalanan sponsorluk anlaşması törenine Denizlispor Başkanı Ali Çetin, HDI Sigorta Genel Müdürü Ahmet Ceyhan Hancıoğlu, zdenizlisoor yönetim kurulu üyeleri ve HDI Sigorta acenteleri temsilcileri katıldı.

400 BİN LİRALIK GELİR

Denizlispor ile HDI Sigorta arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasına göre Denizli'de bulunan 40 HDI Sigorta acentesi sattığı her Denizlispor logolu oliçe başına yaptığı cironun yüzde 3'ünü yeşil siyahlılara aktaracak. Kulübün kasasına bir yılda 400 bin lira ek gelir elde etmeyi planlıyor.

 

DENİZLİSPOR'A HAYIRLI OLSUN

Toplantıda konuşma yapan Başkanı Ali Çetin, Geldiğimiz günden bu yana Denizlispor'a zarar gelmediği sürece tüm gelen önerileri kabul ediyoruz. Her iki taraf için hayırlı uğurlu oldu. Az da olsa akarı olacak bir anlaşma oldu. Bütün şehrimize hayırlı olsun" diye konuştu.

 

DENİZLİSPOR'UN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ

HDI Sigorta Genel Müdürü Hancıoğlu, "Türkiye'de bir çok spor kulübüne destek veriyoruz. Denizli çok önemli bir spor şehri. Biz sporun içinde olduğu için uzun bir yol. Bu uzun yolda Denizlispor'un yanında olacağız. Denizlispor'un bir potansiyeli var. Denizli acentesi ile taraftarı ile bu anlaşmaya sahip çıkacaktır. Denizlililer her zaman poliçe alıyor ancak bundan sonra yeşil siyahlı poliçe elde edecekler" dedi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web