Denizli 34°C
21 Temmuz 2019 - Pazar

HEDEFLERİNİ AÇIKLADI!

2019-05-15 14:42:33 |
Gökhan Karaıslı
HEDEFLERİNİ AÇIKLADI!

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, 9 yıllık hasretin ardından yükseldikleri Süper Lig’de ilk sezonu ilk 5’te tamamlamak istediklerini söyledi. Çetin, Teknik Direktör Yücel İldiz ile yola devam etmek istediğini ifade etti. 

Süper Lig ve İldiz hakkında konuştu…

9 yıllık Süper Lig hasretini dindiren Abalı Denizlispor’da Başkan Ali Çetin, gazetecilere açıklamalarda bulundu. Çetin, Süper Lig ve Teknik Direktör konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Sezon boyunca çok zor anlar geçirdiklerini aktaran Çetin, “Artık sefasını sürme zamanı geldi. İnandık ve başardık. Süper Lig’deyiz. Mazimiz çok parlak. Biz o günlere geri dönmek istiyoruz. Bunun için çalışıyoruz. Süper Lig’deki ilk sezonumuzu ilk 5’in içinde tamamlamayı hedefliyoruz. İnşallah bunu da başarırız” dedi.

İLDİZ’E GÜVENONU

Takımı Süper Lig’e taşıyan Teknik Direktör Yücel İldiz hakkında da konuşan Çetin, “Benim gönlüm İldiz ile yola devam etmek. Bu yolda adam değiştirmek istemiyoruz. Futbol Şube ile istişare içerisindeyiz. Sezon sonunda gereken karar verilecek ama ben Yücel hocamla yola devam etme görüşündeyim” dedi. HABER MERKEZİ

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web