Denizli 23°C
23 Ekim 2018 - Salı

HEDEFİN 5’İ TAMAM!

2018-01-09 06:26:45 |
Gökhan Karaıslı
HEDEFİN 5’İ TAMAM!

TFF 1. Lig’de ikinci yarıya yaptığı takviyelerle hızlı bir şekilde girmek isteyen Denizlispor’da transfer konusunda yönetiminden ilk resmi açıklama geldi. İlk yarının sonunda 8 futbolcu ile yolların ayrılması aşamasında resmi açıklamayı yapan yönetim, Teknik Direktör Reha Kemal Erginer’in istediği 8 futbolcudan 5’i ise anlaşmanın tamamlandığı açıkladı.

Denizlispor’da transfer çalışmaları ile ilgili yönetiminde resmi açıklama geldi. 4 Ocak’ta başlayan ara transfer döneminde şimdiye kadar anlaşılan 5 futbolcudan sadece Canberk Aydın ve Alperen Babacan’ı kamp kadrosuna dahil edebilen yeşil siyahlılarda yönetim, devam eden süreçle ilgili kamuoyunu bilgilendirdi. Eze ve Hasan Kılıç’ı Antalya’ya getiren ancak kulüpleri ile ilgili sorunları aşamayan yönetim Ganalı forvet Owusu’yu ise bugün Antalya’ya getirecek.

Yönetimden yapılan açıklama şu ifadelere yer verildi:

“Transfer çalışmalarımız kapsamında kiralık olarak takımımıza katılan Canberk Aydın ve Alperen Babacan kamp programımıza dahil olarak takımla birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.Anlaşmaya vardığımız 2 futbolcu(Eze ve Hasan Kılıç) ise kamp yaptığımız otele gelerek takım arkadaşları ve teknik heyetimizle tanışmış olup kendi kulüpleri ile yaşadıkları sorunlarını çözmeleri için tarafımızdan kendilerine 3 gün izin verilmiştir. 

Yurtdışından gelmesini beklediğimiz yabancı futbolcunun(Antwerp FC’nin Ganalı forveti William Owusu Acheampong) ise yarın Türkiye’ye gelerek kampımıza dahil olması beklenmektedir. Transfer çalışmalarımıza başlarken hedeflemiş olduğumuz 8 futbolcudan 5 tanesi ile şuan anlaşmaya varılmış olup ayrıca taraftarımızın Denizlispor’da görmeyi çok istediği 2 futbolcu ile temaslarımız devam etmektedir. Bu oyuncular ile ilgili gerekli bilgi gelecek günlerde sizlerle paylaşılacaktır.” Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web