Denizli 20°C
27 Mayıs 2020 - Çarşamba

HEDEF DÜNYA DERECESİ

2019-05-16 10:37:25 |
Haber Merkezi
HEDEF DÜNYA DERECESİ

Kyokushin Dünya Federasyonu tarafından düzenlenecek Uluslararası Kyokushın Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Denizli Sancak Spor Kulübü çalışmalarını sürdürüyor. 5 isimle Türkiye’yi temsil edecek olan Denizli ekibi, Ankara’da düzenlenecek olan şampiyonadan derece ile dönmek istiyor.

Denizli Sancak Spor Kulübü, Kyokushin Dünya Federasyonu tarafından düzenlenecek olan 15 Temmuz Şehitler Günü Uluslararası Kyokushın Şampiyonası’na hazırlanıyor. 2-6 Temmuz tarihleri arasında Ankara Kızılcahamam’da bulunan Eliz Otel’de düzenlenecek olan şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek olan Denizli ekibi, şampiyonada 5 futbolcu ile mücadele edecek. Büyük erkeklerde 80 kiloda Yıldırım Söyler ve 60 kiloda Tahir Okul, ümit erkeklerde 65 kiloda Mehmet Ali Bulut, Hüseyin Karaca ve 55 kiloda Şafak Yüzbaşıoğlu madalya için savaşacak.  

DERECE İLE DÖNECEĞİZ

Kyokushin ve full-contact karatede mücadele edeceklerini ifade eden Denizli Sancak Spor Kulübü Başkanı ve milli sporcu Yıldırım Söyler, “Uzun süredir emek veriyoruz. Bu emeklerin karşılığını almak istiyoruz. Temmuz ayına kadar uzun bir hazırlık dönemimiz var. Ankara’da ülkemizi dünyanın birçok ülkesinden gelen isimlere karşı ülkemizi temsil edeceğiz. Bizim için onur olacak. Bu onuru en iyi şekilde taşımak istiyoruz. Ankara’dan derece ile dönmek istiyoruz. Bunun için savaşacağız” dedi. Gökhan KARAISLI-özel haber


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web