Denizli 23°C
23 Ekim 2018 - Salı

HASAN TAMAM! SIRA…

2018-01-11 06:36:37 |
Gökhan Karaıslı
HASAN TAMAM! SIRA…

Devre arası transfer çalışmalarına devam eden Denizlispor’da uzun süredir görüşmelerin devam ettiği orta saha Hasan Kılıç konusunda mutlu sona ulaşıldı. Yeşil siyahlılar, genç oyuncuyu sezon sonuna kadar kiraladı. Transfer sayısını 3’e çıkaran Horoz, Owusu konusundaki sorunlar yüzünden B Planına yöneldi.

TFF 1. Lig’in ikinci yarı hazırlıklarına Antalya’da devam eden Denizlispor’da transfer çalışmaları devam ediyor. 18 kişi ile gittiği Antalya kampında Kayserispor’dan Canberk Aydın ve Akhisarspor’dan Alperen Babacan ile anlaşan Horoz, bir süredir görüşmelerin devam ettiği Hasan Kılıç konusunda da mutlu sona ulaştı. Yeşil siyahlı kulüpten yapılan resmi açıklamaya göre, 26 yaşındaki orta saha sezon sonuna kadar Osmanlıspor’dan kiralandı. Başkent ekibinde bu sezon sadece ilk 3 maçta forma giydikten sonra forma şansı bulamayan Kılıç, sezonun son maçı olan Akhisar maçında ise sadece 1 dakika süre aldı. Osmanlı formasıyla çıktığı 3’ü kupa 7 maçta sadece 1 gol atan Kılıç, sözleşmenin imzalanmasının ardından yeşil siyahlıların kamp yaptığı otele gelerek takımla birlikte çalışmalarına başladı.

EZE’DE MUTLU SON

Kılıç ile birlikte transfer sayısını 3’e çıkaran Horoz, Eze konusunda da mutlu sona çok yakın. Kulübü Konyaspor ve oyuncunun kendisi ile anlaşan ancak menajeri ile çıkan pürüzler yüzünden bir süre çıkmaza giren transferde olumlu gelişmeler yaşandı. Eze’nin bugün takımla birlikte çalışmalarına başlaması bekleniyor.

OWUSU ÇIKMAZI

Forvet konusunda Eze ile anlaştıktan sonra bu futbolcunun alternatifini de oluşturmak isteyen Denizlispor’da, Belçika Pro Lig’de dördüncü sırada bulunan Antwerp FC’nin Ganalı forveti William OwusuAcheampong konusunda yaptığı ön anlaşmada sorunlar yaşıyor. Araya başka kulüplerin girmesi yüzünden Belçika kulübünün fiyat arttırmaya gitmesi üzerine yeşil siyahlıların, bu transfer konusunda beklemeye geçtiği ve B Planını devreye soktuğu öğrenildi.

DEFANSA VE KANATLARA TAKVİYE

Forvette rekabet sağlamak için çalışmalarına devam eden Denizlispor’da kadro takviyesi konusunda çalışmalar ise sürüyor. Defansta ve kanatlarda rekabet ortamı oluşturmak isteyen Horoz, defansa ve kanatlara takviye yapmayı planlıyor.

ÜSTEK SABIR İSTEDİ

Transfer konusunda taraftarları sabırlı olmaya davet eden Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, “Şuan itibariyle 3 oyuncumuzun transferi tamamlandı. Almak istediğimiz diğer oyuncular ile görüşmelerimiz sürüyor. Devre arası transferlerin çok zorlu bir süreç olduğunu biliyorsunuz ve biz hedeflediğimiz oyuncuları almak için gerekli bütün imkanları zorluyor ve transferleri bitirmeye çalışıyoruz. Şunun bilinmesini isteriz ki kulübümüzde oynamak isteyen bir çok oyuncu bizlere ulaşmakta ve bizimle birlikte olmak istediğini dile getirmektedir ancak biz daha önceden belirlediğimiz isimlerde ısrar ediyoruz. Bu isimler takımımız için önemli nokta transferler olacak. Bu yüzden transferlerimiz yavaş ilerliyor olabilir. Hızlı hareket edip hata yapmak istemiyoruz” dedi.Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web