Denizli 34°C
25 Eylül 2018 - Salı

Gökhan’dan Acıpayam’a kötü haber

2017-10-12 07:47:11 |
Haber Merkezi
Gökhan’dan Acıpayam’a kötü haber

Denizli Süper Amatör Lig’in 3. Haftasında deplasmanda oynanan Nikferspor maçının son dakikalarında sakatlanarak ambulansla hastaneye kaldırılan Acıpayam Belediyesporlu Gökhan Kesmez’den kötü haber geldi. Dün MR’ı çekilen 27 yaşındaki futbolcunun yapılan ilk kontrollerinde sağ diz ön çapraz bağlarının koptuğu ve sahalardan en az 6 ay uzak kalacağı öğrenildi.

Acıpayam Belediyespor’un sezon başında Manisa ekibi Sarıgöl Belediyespor’dan transfer ettiği ve bu sezon takımın en önemli isimleri arasında yer alan 27 yaşındaki Gökhan Kesmez, Denizli Süper Amatör Lig’in 3. Haftasında deplasmanda oynanan Nikferspor maçında 80.dakikada çimlere takılarak sakatlandı. Acı içinde kıvranan Kesmez, sahaya gelen ambulansla önce hastaneye kaldırıldı. Kesmez’in çektirdiği MR’da sağ diz ön çapraz bağlarının koptuğu öğrenildi. Hemen tedavi altına alınan Kesmez’in en az 6 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

EN KISA SÜREDE DÖNMEK İSTİYORUM

Bağ kopmasının tehlikeli bir sakatlık olduğunu ifade eden Kesmez, “Nikfer maçında çok büyük bir talihsizlik yaşadım. O an bağların koptuğunu fark ettik ama yine de mutlu bir haber bekledim ama olmadı. Şimdi hızlı bir tedavi dönemi geçirmek istiyorum. 6 ay uzun bir süre. Bu süreyi kısaltmak için uğraşacağım. İnşallah istediğim olur ve takımıma geri dönerim” dedi.

GÖKHAN’IN YANINDA OLACAĞIZ

Takımın en iyi oyuncularından birini kaybettiklerini ifade eden Teknik Direktör Özkan Ceylan, “Kötü haberi almak kötü. Onunla ilgili güzel planlarımız vardı. 6 ay sahalardan uzak kalacak. Onu asla yalnız bırakmayacağız. Her zaman yanında destekçisi olacağız. İnşallah kısa sürede sahalara geri dönecek” diye konuştu. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web