Denizli 23°C
23 Ekim 2018 - Salı

Futsalda Bozkurt farkı

2017-12-11 06:21:33 |
Haber Merkezi
Futsalda Bozkurt farkı

Denizli’nin tek spor lisesi olan Bozkurt Spor Lisesi, okul sporları kapsamında düzenlenen futsal şampiyonasında kızlarda birinci olurken, erkeklerde ise ikinci oldu.

Okul Sporları Futsal İl Birinciliğinde şampiyon belli oldu. 53 takımın yarıştığı turnuvada dereceye girenler ödüllerini aldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Okul Sporları Futsal İl Birinciliğinde Genç Kızlarda Bozkurt Spor Lisesi, Genç Erkeklerde Özel Çınar Temel Lisesi şampiyon oldu. Birbirinden çekişmeli maçlara sahne olan turnuvanın final maçları Hasan Güngör Spor Salonu’nda oynandı. Genç kızlarda 15 takım, 180 sporcu genç erkeklerde 38 takım 456 sporcu olmak üzere toplam 53 takım 636 sporcunun katılımıyla tamamlanan turnuva sonunda düzenlenen ödül töreninde, kupa ve madalyalar dereceye giren sporculara verildi.

Turnuvada kızlarda ikinciliği Hasan Teknik Ada Anadolu Lisesi, üçüncülüğü Himmet Nimet Özçelik Anadolu lisesi elde ederken dördüncü ise Anafartalar MTAL oldu. Erkeklerde ise Bozkurt Spor Lisesi ikinci, Özel Çözüm Temel Lisesi üçüncü ve Gülay Kaynak MTAL dördüncü oldu.


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web